Opinie o Encyklopedii

bart3r

Użytkownik
Użytkownik
up^ jestem za :) bardzo racjonalne podejście. To co jest teraz to kulturalnie mówiąc porażka:)
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
Świetny pomysł. Weźmy przykład DIRT 3. W grach temat się fajnie rozwijał 2 strony nastukane potem zawitał jakiś mod, zamkną temat i praktycznie zabił dyskusje.
W encyklopedii na razie 3 posty i obawiam się że do 2 strony nie dojdzie.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Świetny pomysł. Weźmy przykład DIRT 3. W grach temat się fajnie rozwijał 2 strony nastukane potem zawitał jakiś mod, zamkną temat i praktycznie zabił dyskusje.
W encyklopedii na razie 3 posty i obawiam się że do 2 strony nie dojdzie.
Tego wlasnie nie rozumiem, co jest powodem, ze w grach pisze tyle osob, a w encklopedii nie.

Mozecie mi powiedziec o co chodzi ?
Co zmienic ?
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
Powód jest prosty.
Nie chce się. Człowiek jest z natury leniwy. Każdy odruchowo klika w dział gry, szuka gry i jak przeczyta, parę stron i potem jak trafi na linka gdzie mu każą zaczynać czytanie od początku to się nie chce.
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
W dziale gry zawsze są na szczycie najnowsze pozycje, jak gra jest w sieci to wiadomo od razu nawet przed premierą, czasem nie wiem nawet że jakaś gra jest w produkcji, wchodzę w gry a tu bach, okazuje się że coś wyszło i może nawet jest warte uwagi. Poza tym przyzwyczajenie, że opinie są w grach itp. @Kukiz jak przychodzę z uczelni lub pracy do domu to nie chce już mi się meczyć z forum, możesz powiedzieć, że jestem leniwy itp. mnie to nie bierze. Forum powinno być tak zrobione żeby było wygodne dla "użyszkodników", dlatego też mam nadzieję, że moja propozycja zostanie zrealizowana, wtedy ciepłe jeszcze gry będą w dziale Gier a jak będę chciał poczytać o produkcji sprzed pół roku czy więcej to znajdę ją sobie w encyklopedii i będę szczęśliwy, że coś takiego jest, bo uniknę szukania w milionach tematów z innych działów.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Encyklopedia jest całkowicie niepotrzebna - piszecie nudno i krótko. Niech wrócą 'Opinię' - wtedy zainteresowanie było ogromne, było masę opinii o jakieś grze, ponad 50 odpowiedzi - przeczytałem, i wiedziałem wszystko o jakieś grze. A tutaj jest tylko niepotrzebny syf. Zresztą, liczba przeglądających encykopedię mówi sama za siebie - w jedne chwil przegląda ją góra 5 userów.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie z userem powyżej, niby przedtem było to chaotyczne ale przynasiejmniej dało sie z pośród tylu opinii coś znaleść konkretnego, do encyklopedii nawet nie zaglądam bo wiem że i tak niczego sie nie doczytam (moim zdaniem)
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Jako, że pomysł encyklopedii uważam za słuszny, to nie do końca przemawia on do mnie w obecnej formie. Miałbym dwie sugestię i może ktoś mógłby się nad tym pochylić:
1. Z uwagi na fakt, że człowiek leniwym jest i z racji tego lubi chadzać na skróty, to czy można by było spis wszystkich gier w naszej encyklopedii umieścić na jednej stronie (Zdaję sobię sprawę z ilości tytułów na ixa)? Dajmy na to, chcę zobaczyć recenzję i opinię użytkowników na temat gry Forza Horizon. Obecnie mam dwie opcje:
Albo użyję szukajki , lub będę leciał strona po stronie. A tak zawsze mógłbym sobie zeskrollować taką stronę wg porządku alfabetycznego i już
Jestem użytkownikiem kilku for, jak pewnie i wy-i po prostu odrzuca mnie na widok szukaj ki. Jak wiadomo są szukaj ki i SZUKAJKI co i tak dla mnie oznacza tylko tyle, że jedne są słabsze a inne gorsze:D
2. Sugestia. Nasza encyklopedia nie cieszy się jakąś szczególną estymą, ponieważ jest nieczytelna i mało funkcjonalna. Załóżmy taką sytuację: Urządzam imprezę i szukam gier na kinecta, lub chciałbym pograć z kumplem w jakąś strzelankę na Splicie, czy też znaleźć grę z kategorii sport, fpp, rpg. Jak to zrobić?-no baaa wyszukać w wujku Google. Ale się pytam dlaczego nie u nas skoro jest to największe polskie forum o tematyce Xbox? Nie wiem jakie macie ograniczenia odnośnie forum ale gdyby każdej grze z encyklopedii dodać odpowiednie ramy typu: jaki rodzaj gry, czy jest Split, czy jest online czy współgra z kinect i dać na pierwszej stronie encyklopedii taką szukajkę na kształt tej z alledrogo, gdzie zaznaczałoby się tylko ptaszkami interesujące nas opcje dać „szukaj” i heja
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom