Opinie o Encyklopedii

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co sądzicie o samej encyklopedii.
Czy jest potrzebna ?
Będziecie z niej korzystać ?
 

bgszef

Banned
Tak szczerze to srednio jest potrzebna, bo praktycznie kazda gierka zostala juz opisana w dziale gry. Lepiej tzreba bylo zorbic spis tresci z odnosnikami do poszczegolnych tematow z grami. Ale taka forma tez jest dobra, niektorym moze sie przydac. Dobrze, ze cos sie dzieje i forum sie rozwija.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak szczerze to srednio jest potrzebna, bo praktycznie kazda gierka zostala juz opisana w dziale gry.
Dodam niedlugo do kazdej gierki link do opinii na forum, zeby nie bylu tutaj komentarzy.

Troche za krotko opisujesz gry.
Nie pisze tego sam ;p
Nie gralem w kazda gre, wiec na to tez musisz wziac poprawke.
Gier jest masa do opisania i nie jestesmy w stanie do kazdej napisac recenzji. Chociaz tak by bylo najlepiej :)
Jezeli uwazasz ze jestes w stanie lepiej opisac gre, to zrob to, napisz, wyslij do mnie, a ja dodam i oczywiscie dopisze cie jako autora.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Troche za krotko opisujesz gry.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Proponuje dodawać do gierek np. jakie są achivementy albo achivementy z dokładnym opisem jak je wykonać. :)
 

uszkoo

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie spoko. Jestem początkującym użytkownikiem iksa i na pewno skorzystam z Niej, żeby dobrać bardziej interesujące gry.
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Jak na razie to panuje tu chaos :D
Jeszcze będzie gorzej jak tych gier będzie więcej.
Proponuję coś wymyślić, żeby łatwiej było znaleźć jakąś fajną grę, np. poddział gry akcji i w przyklejonych gry polecane ;)
Ogólnie bardzo dobra inicjatywa.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak na razie to panuje tu chaos :D
Jeszcze będzie gorzej jak tych gier będzie więcej.
Bedzie sortowanie alfabetyczne, ale tego nie jestem w stanie sam ustawic.
Co do tych gier polecanych to mi sie podoba, ale najpierw trzeba bardziej rozbudowac ta encyklopedie i nie ukrywam ze licze tez na wasza pomoc :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja uważam, że to świetny pomysł z tą biblioteką, fajnie, że można oceniac gry ;)
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
Pomysł nie jest zły, ale czy potrzebny? jest wiele stron gdzie można o grze poczytać albo zobaczyć video-recenzje. a w Waszej encyklopedii jak na razie gry nie są za bardzo opisane.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Polskich czcionek gdzieniegdzie brak
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na pewno fajny pomysł i warto go rozwijać np aby wyglądał na zasadzie że mamy okładki gier i po kliknięciu w nią przechodzi nam do opisu itp oraz po katalogowanie gier ale to już wchodzi w grę napisanie coś jakby portal, ale jak na start jest ok .
 

T0Mmy

Banned
fajna rzecz że jest nową moim zdaniem brakuje paru elementów jak zdjęcia z gier czy same gameplay'e
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
fajna rzecz że jest nową moim zdaniem brakuje paru elementów jak zdjęcia z gier czy same gameplay'e
Gameplaye tez chcialbym dac, ale niestety z tym jest problem. Sam ich nie zrobie, a do innych nie mam praw, zeby wykorzystac.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to zupełnie bez sensu. Niepotrzebne zaśmiecanie forum. Po pierwsze i tak nikt z tego nie będzie korzystał, a po drugie i tak jak ktoś chce coś się dowiedzieć o grze, to wchodzi na Gry-Online, a po opinie albo na forum, albo patrzą na recenzje.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dla mnie to zupełnie bez sensu. Niepotrzebne zaśmiecanie forum. Po pierwsze i tak nikt z tego nie będzie korzystał, a po drugie i tak jak ktoś chce coś się dowiedzieć o grze, to wchodzi na Gry-Online, a po opinie albo na forum, albo patrzą na recenzje.
Taa.. tylko opinie teraz tutaj beda, zeby to byly prawdziwe opinie o grze, a nie pytania czy gra ma AP 2.5 itp. tak jak to teraz jest.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie ma żadnej wzmianki na temat nowego działu w dziale Aktualności forum. A dział się pojawił znikąd. I jak dla mnie jest zbędny. Na początku była ta strona trochę pół forum pół warez, później w forum tylko się przeobraziło, potem w forum z jakimś zbędnym portalem.. a teraz forum z portalem i encyklopedia gier? hah..
Jak ktoś chce jakąś grę to szuka chociażby na gryonline itp itd. Oceny jak ktoś może postawić ocenę czy jemu się ta gra podoba czy nie, jak być może w cale nie grał - jest dział z Opiniami na temat gier, do wypowiadania się czy dana gra przypadła *Nam do gustu.

Jak dla mnie dział ENCYKLOPEDIA zbyteczny i krok w tył niż jeżeli w przód.


Post wyjęty z innego tematu (nie mam ochoty pisać tego jeszcze raz tylko w innej formie). Przekaz pozostaje ten sam.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma żadnej wzmianki na temat nowego działu w dziale Aktualności forum. A dział się pojawił znikąd. I jak dla mnie jest zbędny. Na początku była ta strona trochę pół forum pół warez, później w forum tylko się przeobraziło, potem w forum z jakimś zbędnym portalem.. a teraz forum z portalem i encyklopedia gier? hah..
Jak ktoś chce jakąś grę to szuka chociażby na gryonline itp itd. Oceny jak ktoś może postawić ocenę czy jemu się ta gra podoba czy nie, jak być może w cale nie grał - jest dział z Opiniami na temat gier, do wypowiadania się czy dana gra przypadła *Nam do gustu.

Jak dla mnie dział ENCYKLOPEDIA zbyteczny i krok w tył niż jeżeli w przód.


Post wyjęty z innego tematu (nie mam ochoty pisać tego jeszcze raz tylko w innej formie). Przekaz pozostaje ten sam.


kto wie - byc może biblioteka zostanie połączona z opiniami o grach. a ocenę może wstawic każdy - nie tylko ten co grał, jak w każdym innym serwisie, więc nięc nie widzę problemu. nie da się przecież odowodnic komuś, że nie grał
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pomysł taki:
Zrobić jedna listę (np. Temat "Lista Gier W Encyklopedii" ) z wszystkimi grami które już ktoś opisał, ponieważ gdy będzie tych gier więcej - na kilka stron, nikomu nie będzie chciało się szukać czy taka gra już jest, gdyby była lista ułatwiło by to prace wszystkim, piszącym tematy oraz szukającym danej gry.
Dodatkowo na tej liście mogły by znajdować się linki do poszczególnej gry :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja mam pomysł taki:
Zrobić jedna listę (np. Temat "Lista Gier W Encyklopedii" ) z wszystkimi grami które już ktoś opisał, ponieważ gdy będzie tych gier więcej - na kilka stron, nikomu nie będzie chciało się szukać czy taka gra już jest, gdyby była lista ułatwiło by to prace wszystkim, piszącym tematy oraz szukającym danej gry.
Dodatkowo na tej liście mogły by znajdować się linki do poszczególnej gry :)

poczekajcie chwilę, mamy wiele pomysłów, trzeba wszystko uzgodnic z adminem.
 

Do góry Bottom