Opłaca sie mi przerobić xboxa 360 ?

Damian20211

Użytkownik
Użytkownik
Siema.
posiadam nieprzerobionego xbox 360 ale mam go w planie przerobić.. i teraz czy jak raz go podłączyłem do neta i mam konto xbox live to jak teraz go przerobie ale nie bd sie podłaczał do neta to dostane bana na konsole?
Jeśli przerobie xboxa 360 to orginaly bd działały? Czy napęd bd się szybciej zużywał ? czy bd mogł włożyć płyte (piracką) i zainstalować ją na dysku zeby laser się mniej zuzywał?
A i czy bd sie wgl dało przerobić Xbox 360 Slim Interfejs Główny: 2.0.16202.0
 

PoIse

Banned
1.Nie niedostaniesz bana ,ja gram przez neta na live już rok i zero bana a gram na przeróbce.
2.Tak beda ci dzialaly oryginaly
3.Tak laser bedzie sie zyzywal jak na kazdej plycie ;)
4.Tak mozesz zainstalowac gre na dysku wtedy tylko gre ci opali z plyty a reszta z dysku.Plyta jest potrzebna do grania.
Pozdrawiam
 

Damian20211

Użytkownik
Użytkownik
1.Nie niedostaniesz bana ,ja gram przez neta na live już rok i zero bana a gram na przeróbce.
2.Tak beda ci dzialaly oryginaly
3.Tak laser bedzie sie zyzywal jak na kazdej plycie ;)
4.Tak mozesz zainstalowac gre na dysku wtedy tylko gre ci opali z plyty a reszta z dysku.Plyta jest potrzebna do grania.
Pozdrawiam
A bd mogł go wgl przerobić Data produkcji :2011-10-21
a jak mi ten przerobiony laser przestanie czytać gry to nowy laser kupić trzeba i mozna znowu przerobić..?
a jak sądzisz szybko sie ten laser zuzyje na plytach verbatim ?
 

PoIse

Banned
1.Nie nie przerobisz ;/ tylko do sierpnia
2.Nie nie trzeba
3.Nie mi trzyma 1,5 roku już
 

Macias1991

Użytkownik
Użytkownik
Za pewnie posiadasz napęd Lite-On 16D5S, który w tym momencie jest jeszcze nie do przerobienia.
Konsole nadające się do przeróbki powinny być max z sierpnia 2011 bądz wyprodukowane wcześniej.
Także musisz czekać aż wypuszczą LT Ultimate albo sprzedać konsole i kupić starsza jak zrobił mój znajomy:p
Za LT Ultimate na pewno będzie trzeba słono zapłacić także trzeba się zastanowić.
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Wymień się z kimś na starszy model :)
 

VoertiX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Opłaca sie mi przerobić xboxa 360 ?

Zawsze możesz zrobić RGH i wrzucać gry na dysk, a nie nagrywać na płytę.

Wysłane z mojego neo v za pomocą Tapatalk :-D
 

PoIse

Banned
jak sie nie myle RGH tez nie wchodzi w gre ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Opłaca sie mi przerobić xboxa 360 ?

jak sie nie myle RGH tez nie wchodzi w gre ;)
Mylisz się


Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Od niedawna można już robić rgh na slimach z dashem 16202
 

KrzychuuPL

Użytkownik
Użytkownik
Przypadkiem tutaj wszedłem i też myślę nad przerobieniem, konsola z 2010 roku i tak pytam o te RGH, mam rozumieć jak kolega wyżej napisał że nie muszę nagrywać na płytę tylko wrzucić na dysk, czyli mogę na pendrive wgrać i to wrzucić na dysk od xboxa i gra ruszy tak? czy jak to polega
 

Do góry Bottom