Opowieść o pewnej 11-letniej dziewczynce i skradzionym Xboxie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

radas210

Banned
Użytkownik
Nowa Zelandia była niedawno świadkiem przedziwnego zjawiska. Jak podaje gazeta The Dominion Post, 11-letnia Rena Sciascia rzuciła się w pogoń za złodziejem, który wtargnął do jej domu i ukradł iPoda oraz Xboxa 360. Ojciec drobniutkiej dziewczynki, który w tym czasie również przebywał w domu, nie był w stanie dopaść niegodziwca z powodu złamanej nogi, więc córeczka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i chwyciwszy jedną z "kul" opiekuna, ruszyła za ********jącym gdzie pieprz rośnie złodziejem.

Co prawda dziewczynce nie udało się wymierzyć złemu panu sprawiedliwości, ale niedługo potem dokonała tego miejscowa policja. Rena odzyskała swojego Xboxa - znaleziono go w trawie niedaleko miejsca przestępstwa - ale z iPodem musiała się niestety pożegnać. "Bałam się, ale nie chciałam stracić swojego iPoda i Xboxa. Gdy zorientowałam się co się dzieje, złodziej zakładał właśnie swój kaptur i szykował się do wyjścia. Na mój widok zaczął uciekać" - opowiada niedoszła slayerka. Rodzice są bardzo dumni z zachowania Reny w takiej sytuacji, ale szybko wytłumaczyli jej, jakie złe rzeczy mogły się stać, gdyby trafiła na kogoś gorszego.

Z "fanboyem" nie ma żartów.:D edit/brak zródła!
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
córka Bayonetty:
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Hehe dobra dziewucha:D Ciekawe co by zrobiła jakby go dorwała z tą kulą:D
 

wipeoutSpoon

Użytkownik
Użytkownik
Ubiła by typa z tym kulasem. Ja bym to samo zrobił jakby ktoś się dobierał do mojego Klocka
 

magia4liter

Użytkownik
Użytkownik
a kto by inaczej zrobił... ja też skuczybyka bym gonił...
 

Adriano94

Użytkownik
Użytkownik
HAhHA :D:p ''córka Bayonetty'' hahah
ja bym s*********la normlnie rozniósł
 

mentes

Banned
ja swojego xbox360 to nie pozwalam nawet rodzicom dotykać ;p
 

Adriano94

Użytkownik
Użytkownik
hahah ja tez nie pozwalam :D hahha
 

borekgt

Użytkownik
Użytkownik
widac ze kocha swojego xa jak my wszyscy, jakby mi sie ktos do chaty wbil i zabral xklocka to bym zastrzelil z antycznej broni mojego taty ktora nawet nie wiem czy dziala:d a na powaznie to bym spocil 2 psy i bym gonil az bym dopadl:D niech ukradna mi tate mame brata ale nie moja ukochana:d
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, ale ja konsoli nie pokocham - wolę dziewczyny.

Nie zdziwiłem się, że zaczęła pogoń za nim - każdy by zrobił to samo, gdyby cokolwiek było "wynoszone" z jej/jego domu. :)
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
Cereza normalnie ^^a jeszcze te uczucie jak kupiłeś konsole z własnej kieszeni to już wgl można się wkurzyć ;D a jakby mi ukradli x'a to bym gościa rzucił padem ^^
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
pochwały dla małej, ale gdyby "złodziej" odwrócił się do niej i by ją unieszkodliwił, nie byłoby już tak wesoło:D
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
pochwały dla małej, ale gdyby "złodziej" odwrócił się do niej i by ją unieszkodliwił, nie byłoby już tak wesoło:D
Fakt. Z jednej strony odważna dziewuszka, ale z drugiej. Jakby kolo faktycznie nie uciekał tylko postanowił się "obronić"? Mogło by być bardzo nie wesoło.
Ale nie ma się co dziwić. Nikt z nas by nie oddał ulubionej "zabawki' :whistle:
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
ale xbox i ipod to tylko rzeczy złodziej by mógł ją porwać , zabić , zgwałcić lub wszystko na raz :D
Ale i tak szacun :p
Szukajcie dziewczynki na xbl
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
Dobre za mojim klockiem cale miasto bym przebiegl
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam bym udusił gościa kabelkiem od headsetu :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja kablem od bezprzewodowego pada.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
hahaha :D ja tak samo, za moim maleństwem pobiegłbym wszędzie :D
 

djmax

Banned
Użytkownik
prawie jak achivment :D
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym go pie*****ą tą dużą kostką od zasilacza!!!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom