Opóźniony głos w grach - problem

saw600

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie.
Otóż problem pojawił się już wczesniej ale wtedy nie robiło mi to tak jak teraz, gdyż mogłem skonfigurować wszystko w opcjach. Otóż problem polega na tym że głos leci jakieś pól sekundy później. Miałem to w Guitar Hero ale tam skonfigurowałem laga i było wszystko w porządku. Teraz gram w nowego Fight Night'a i na tych cut-scenkach szczególnie to widać tzn. koleś rusza gębą i zaczyna mówić pół sekudny później. Pytanie brzmi : czego to jest wina ? Kabel, telewizor a może co innego ? Dodam że jak gram na AV to wszystko ok, dopiero jak podłącze HDMI to zaczyna się lipa.

Proszę o odpowiedź

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Skróć kabel będzie szybciej :D
A tak na poważnie to przedstaw konfiguracje sprzętu, model TV i kable jakimi jest podpięty klocek, jak używasz wzmacniacza albo DVD jako źródła dźwięku to jak go podłączyłeś.
Opisz dokładnie specyfikacje to może coś wymyślimy.

bgszef

Banned
Podepnij innym kablem hdmi albo sprawdz na innym TV z hdmi

saw600

Użytkownik
Użytkownik
Skróć kabel będzie szybciej :D
A tak na poważnie to przedstaw konfiguracje sprzętu, model TV i kable jakimi jest podpięty klocek, jak używasz wzmacniacza albo DVD jako źródła dźwięku to jak go podłączyłeś.
Opisz dokładnie specyfikacje to może coś wymyślimy.
Używam LG Flatron 22'5 cala , podpinam do niego antene, kompa i własnie klocka. Ma w sobie głośniki więc głos leci bezpośrednio z moniotra. Kabel HDMI Hama 1,5 m, najzwyklejszy. Cała reszta kabli od Microsoftu. Może kupić oryginalny HDMI ?:confused:

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Mało prawdopodobne żeby kabel zawodził, na początek podpiął bym jakiś inny sprzęt kablem HDMI np dekoder TVsat, lapka/ kompa, DVD i sprawdził czy dźwięk dalej się sypie, jak tak to najprawdopodobniej monitor ma winę, albo nie radzi sobie z dekodowaniem dźwięku cyfrowego albo coś w ustawieniach masz poprzestawiane.
Ciężko stwierdzić na odległość.

saw600

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany ! Wystarczyło że zmieniłem w opcjach konsoli w zakładce dźwięku na cyfrowe stereo. Mimo wszystko dzieki za pomoc.

Do zamknięcia !

Do góry Bottom