Opóźniony pad.

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dostałem na prezent od swojej wybranki pada do xone https://allegro.pl/oferta/nowy-model-pad-kontroler-xbox-one-s-x-bluetooth-pc-11579771792?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_komputery_pla_ss&ev_adgr=komputery&ev_campaign_id=14542033157&gclid=CjwKCAiArOqOBhBmEiwAsgeLmSTUFNO_II2VXnTUMYuGPd6O4c7XT98EyKwkMXmtyLcPdeVzYJq-XhoCQfYQAvD_BwE coś takiego, sam wybieralem. Niestety w ufc grając online a nawet i normalnie, zauważam że przeciwnicy sporo szybciej i więcej wyprowadzają ciosy. Mam drugiego pada jeszcze który był z konsola i wydaje mi się że choć swoje przeżył to jego reakcja jest szybsza. Czy to możliwe że to wina pada?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zrób mu aktualizacje.

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O kurde nie wiedziałem że takie rzeczy się robi. Po robocie sprawdzę tą teorie. Dzięki!

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spróbować zawsze warto aczkolwiek ja nigdy nie miałem takiego problemu, padów XO/XS miałem sporą ilość, od starych modeli FATa do najnowszego Series. Na konsoli więcej nie zdziałasz, na PC sprawdź sterowniki adaptera -nie zawsze najnowsze są najlepsze.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
U mnie ostatnio wyskoczyła aktualizacja do pada. Pad w XoneX.

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rzeczywiscie pad miał aktualizacje. Tylko ciekawe czy jak kolega wyżej mówi, czy to pomoze. Dla mnie to dziwne że knypki co nie dorównują poziomem, szybciej wyprowadzają cios niż ja. Może kasę płaca i kupują coś na sklepie EA. Bo w fifa 22 fut to bez tego nie nagrasz. Może i tu tak jest.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Są pady elite oraz wynalazki firm trzecich. Wystarczy że ty musisz wcisnąć spust a ktoś jedynie naciska przycisk - tak to reklamują. Osobiście nie grałem na padzie elite.

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Są pady elite oraz wynalazki firm trzecich. Wystarczy że ty musisz wcisnąć spust a ktoś jedynie naciska przycisk - tak to reklamują. Osobiście nie grałem na padzie elite.
Możesz to bardziej wytłumaczyć?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Możesz to bardziej wytłumaczyć?
Normalnie poczytaj sobie o padzie elite albo elite series 2 i skracaniu uskoku spustów...
Wynalazki 3 firm to jest tak samo tez można regulować spusty... podczepiać dodatkowe manetki pod pada.
Albo modyfikacja pada np. rapid fire itp... ale to już jest modyfikacja środka poprzez lutowanie.
Pełno tego jest np....
Sam posiadam Titan two razem z expansion kit'em od console tuner.... leży na półce i czeka na lepsze czasy.
Mody makra itp... różne pady można podłączyć... Sam byś się zdziwil ile ludzi na tym śmiga po sieci...

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie to jest jeden wielki szwindel skoro tak. Ja zasadzie dawnego CSa i wh.. Co to za przyjemność z grania jak się oszukuje.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Pady Elite pomagają ale też jest dużo grających klawiatura+mysz.
Grając w Halo Master Collection jest nawet ikonka kto na czym gra.
Mam pada Elite od MS i od PowerA model Fusion. Jest znacznie lepiej ale najważniejsze są ćwiczenia. To, że knypki mają niższy poziom nie oznacza, że słabo grają. Ograli np. Halo 5 1000godzin i zaczęli Halo 6. Doświadczenie mają już kolosalne.

Do góry Bottom