Ori and the Will of the Wisps

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzisiaj skończyłem grę , nie zawiodłem się na tej grze kolejny raz , klimat gry , oprawa muzyczna to jest mistrzostwo !!! Historia jaka tu się rozgrywa powoduje kręcenie łzy w oku , w to trzeba zagrać !!!
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pograłem tylko trochę, oprawa graficzna i muzyczna robi wrażenie :D (moja 7 miesięczna córka wpatrzona była jak w obraz). Naprawdę warto kupić. Dla fanów jeśli ktoś lubi wersje pudełkowe, to pierwsza część wyszła na rynek USA, więc można szukać po ebayach (koszt z wysyłką około 150 zł) ;)
 
  • Like
Reactions: bld

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pograłem w grę już około 7-8 godzin i mogę troszeczkę się wypowiedzieć na temat gry. Gra ma świetny klimat, muzyka jest piękna, widoki jak z świata baśni, bardzo pięknie. Nasz główny bohater dostaje co jakiś czas nowe umiejętności, co robi grę coraz bardziej elastycznie jeśli chodzi o umiejętności i sposób przejścia, lecz w tym samym momencie gra staje się coraz łatwiejsza. Największym minusem tej gry są lagi, jakie dosyć często pojawiają się na standardowej konsoli Xbox One. Coś tam twórcy grę niezbyt dobrze zoptymalizowali.
PS. W pewnym momencie historii miałem nawet łezkę w oczu, co mi się bardzo rzadko w grach zdarza :)
 
  • Like
Reactions: bld

Do góry Bottom