Oryginalna płyta w napędzie - Pirat na HDD (nieprzerobiona konsola)

Malczik

Świeżak
Świeżak
Witam, mam takie pytanie. Porysowała mi się płyta z grą AC Brotherhood. Czyta do pewnego momentu i dalej zawieszka.
Czy jest taka możliwość aby skopiować na pendrive grę pobraną z internetu i uruchomić ją mając oryginał w napędzie. Konsola X360 nie przerobiona.
Z tego co próbowałem kopiowanie płyty na pendrive zawiesza się na 30 % (dalej błąd wyczyść płytę).

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc
 
M

MaverickPL

Guest
Pewnie bedzie, jesli pliki nie beda jakos modyfikowane. Mozesz tez poszukac kogos z Okolicy kto przyjdzie na chwile do ciebie z inna orginalna wersja i przegrasz ja sobie na dysk. Nauczka na przyszlosc zeby gry odpalac z dysku i nie meczyc plyt.

A tak swoja droga napisz do Cenegi z pytaniem czy nie ma przypadkiem mozliwosci wymiany uszkodzonych nosnikow u nich.
Pewnie nie ma, ale nie zaszkodzi zapytac.
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie wymienia porysowanych nosnikow. Sprawdz jeszcze pasty do usuwania rys z plyt...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nikt nie wymienia porysowanych nosnikow. Sprawdz jeszcze pasty do usuwania rys z plyt...
nieprawda - jesli masz gre wydana przez MS i nie dziala to dzwonisz do MS i wymieniaja Ci na nowa. Sprawdzone!

Co do gry na HDD - zeby dzialala musi byc zainstalowana na tej konsoli na ktorej bedzie uruchamiana. Tzn najlepiej jakbys znalazl kogos z oryginalna, zasinstalowac ja u siebie i dalej grac wkladajac swoja. Jesli natomiast przelozylbys swoj dysk do czyjejs konsoli (np jak ktos ma przerobiona i kopie), zainstalowal i przelozyl dysk znowu do swojej to dzialac nie bedzie - konsola bedzie wolac o ponowna instalacje gry.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
W cenedze też wymieniają, napewno PC-towe gry, wiem bo sam wymieniałem Age of Empires 3, z konsolowymi nie wiem
 

Ingvar

Banned
Możesz zawsze oddać płytkę z grą do regeneracji - często pomaga.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=regeneracja+płyt+dvd&category=0&sg=0
 

n.robert1

Świeżak
Świeżak
nie wie ktoś dlaczego konsola nie czyta crasha bandicoota tzn jakieś dwa kody wyskakują i
 

Do góry Bottom