Oryginalny Firmware

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Skąd wziąść oryginalny firmware do litenów najbardziej interesuje mnie v2 i v3. Czy aktualizacja usuwająca przeróbkę wgrana na lt flaguje albo coś? Czy mogę wgrać odrazu najnowszy dash? Czy warto zmieniać firmware przed aktualizacją na oryginalny? Jak zdjąć plombę znajdującą się na napędzie?
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Czy mógłbyś użyć szukajki ? Są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania ignorancie.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym znalazł to bym nie pytał.
Do drugiego pytania nie jestem pewny bo jedni pisali ,że dostali flage a inni ,że nie więc się pytam jak to wygląda teraz.
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
oflagować może Ci jakaś gra którą źle nagrałeś;p podobno suszarką najlepiej zdjąć plomby
Najlepsza opcja oryginalny fw.->dash-> lt+ 2.0
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
Skąd wziąść oryginalny firmware do litenów najbardziej interesuje mnie v2 i v3. Czy aktualizacja usuwająca przeróbkę wgrana na lt flaguje albo coś? Czy mogę wgrać odrazu najnowszy dash? Czy warto zmieniać firmware przed aktualizacją na oryginalny? Jak zdjąć plombę znajdującą się na napędzie?
Takich powinni banować bez ostrzeżenia - nie chce się nawet poszukać - tematy były wielokrotnie wałkowane - np. na temat oryginalnego firmware dokładnie kilka postów niżej !!!
 

bartek6949

Użytkownik
Użytkownik
Masz racje był taki temat niedawno ale go nie zauważyłem bo jest na następnej stronie, że były takie tematy na forum to wiem ale znaleźć coś w tej wyszukiwarce graniczy z cudem. Gdybym znalazł to bym się nie pytał.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom