Oryginalny kabel VGA do Xbox 360

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Szukam ostatnio od kilku dni oryginalnego kabla VGA "Microsoft", bo na allegro są same podróbki (tak sądzę). Cena ich dochodzi do góra 30 zł. A ja właśnie kupiłem już raz za podobną cenę i strasznie wygląda to na monitorze (cienie napisów itp.). Na necie także nie mogę znaleźć takiego kabla. Natknąłem się przed chwilą na kable BIG BEN, co o nim sądzicie? Będzie dobry? Kosztuje koło 90 z przesyłką.

Kabel Big Ben Do X360 Hql Vga Hdtv Bb 4727 - Sklep Internetowy qoop.pl
 

djmaxnew

Banned
Użytkownik
sam go używam :) dobre odwzorowanie kolorów ostry obraz i wogóle :) aha i dżwięk w bardzo dobrej jakości jest przez taki kabel
 

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
Ale nie ma np. cieni liter itp.? Chcę się upewnić, bo szkoda byłoby wyrzucać 90 zł w błoto.
 

djmaxnew

Banned
Użytkownik
widze że miałeś doczynienie z tym kablem co ja czyli za 20 zł z allegro :) zmieniłem na big bena i nic nie ma czysty obraz bez zakłóceń
 

Bride

Użytkownik
Użytkownik

DANMAR

Banned
Bierz Bigbena a nie będziesz żałował.Osobiście z tego korzystam i jest 1 klasa.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Ucz się czytać ze zrozumieniem , my słabo szukamy ale ty za to BARDZO słabo myślisz . Kolega szuka oryginalnego kabla M$ a nie podróbki za 19zł

Co do tematu kabla BIGBEN jest identyczny do kabla M$ przy czym ma fajny giętki oplot nie tak jak kable M$ bardzo sztywne , jakość tak jak mówię najlepsza BigBen i M$ to najlepsze kable do xboxa ( M$ wiadomo bo oryginał , a BigBen praktycznie to samo tyle że trochę inaczej wygląda dla mnie lepiej bo jest giętki i pisze na nim BigBen a nie M$ sam go używam i jestem MEGA zadowolony z tego kabla )
 

Bride

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie napisane ze jest to podróbka?
Wystarczy wpisać w google.pl a wyniki zwracają również ten kabel. Ponadto warto jeszcze zwrócić uwagę na tę aukcję:
MICROSOFT KABEL VGA HD AV NOWY XBOX 360 (1468461720) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

cieply-kc

Świeżak
Świeżak
Ja mam taki za 10 złoty z allegro, chodzi bardzo ładnie. Choć podobno niektórzy trafiają na złe egzemplarze.
 

DANMAR

Banned
pewnie podłaczasz ten kabel pod 14 calowy monitor to Ci róznicy nie robi ale nie wciskaj ludzią kitu że kabel za 10 zł możesz wogóle porównać do kabla bigbena czy oryginała.To że coś widzisz nie znaczy że daje dobry obraz.Każdy kto miał oba kable wie o czym mowa więc szkoda nawet tych 10 zł wydać na złom.
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki kabelek nie oryginał ( bo nie opłaca się brać oryginała ) i śmiga super.
 

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
O, ale się temat rozwinął :D. Przepraszam was, że nie odpisałem nic, ale nie miałem neta dłuższy czas. Wracając do kabla, wolę zakupić oryginała bądź BigBena, bo będę miał 100 % pewności, że obraz będzie jak żyleta. Mam do was jeszcze jedno pytanko. Podczas grania w Mass Effect 2 na kompie i na konsoli, zauważyłem, że np. Shepard nie ma zarostu (słabe detale), a na kompie przy full widać wszystko ładnie. Podobnie miałem z Risen, na Xbox'ie bohater w ogóle nie miał brwi, zarostu, jego twarz wyglądała jak z plasteliny. Gdy zakupię ten kabel może to trochę zmienić efekt? Wiem, że box ma zaniżone detale.
PS. Najprawdopodobniej kupię kabel MS. Widziałem ostatnio w Media Markt za 120 zł.
 

Portable

Świeżak
Świeżak
Kupuj M$, ja mam taki i chodzi idealnie.
 

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wam wszystkim za wypowiedzenie się w temacie. Wybrałem Microsofta, ale kabel jest bardzo gietki, a na pewno giętszy od podróbki. Oczywiście obraz jest jak żyleta :).
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a czy on ma wejscie optyczne? do dźwięku jak bym chciał podłaczyć do kina domowego?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Nie widziałeś zdjęć http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-i-czym-podlaczyc-monitor-oraz-glosniki-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html tu masz temacik poczytaj, jeśli chodzi ci o jeszcze lepszą jakość to szukaj ja mam podpięte po prostu czinczami do głośników i działają wszystkie 6 ale nie jest to to samo co w kompie z ustawieniami dobrymi 5.1
 

grzesiek9229

Świeżak
Świeżak
Witam!
Właśnie będę naprawiał xbox'a którego kupiłem od kolegi, potem chcę się podłączyć pod monitor. Mam dokładnie monitor LCD Neovo F-417 17'' nie panoramiczny oraz bez HD. Czy w przypadku takiego najzwyklejszego monitorka LCD wystarczy zwyczajny tani kabel VGA do wyświetlenia dobrego obrazu? Dodam ze mam nieodłączany kabel VGA wiec czego potrzebuje do podłączenia konsoli? Mam pierwszy raz styczność z konsolą więc proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam oraz przepraszam za odkopanie tematu.
 

Do góry Bottom