Osiągnięcia

kodzir

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jest może jakaś stronka z opisem jak zrobić osiągnięcia w poszczególnych grach ? Chodzi głównie o te w języku ang. bo orłem w tej dziedzinie nie jestem, a tłumacz google czasem jakieś kompletne głupoty pokazuje. Byłbym bardzo wdzięczny o podanie takowej strony jeśli coś takiego jest, bo mam nową konsole i chce robić wszystkie możliwe gry na 1000 GS ( oprócz tych w których jest coś online )
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Znajdz spis achivow na google, potem nazwe achievementa na YouTube i dzialaj :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

kodzir

Użytkownik
Użytkownik
Problem w tym, że nie do każdej gry można znaleść w jezyku pl np. Crash Mind Over Mutant znalazłem tylko spis osiagnieć po ang. to równie dobrze mogę sobie to sprawdzić w konsoli.
 

Morph

Użytkownik
Użytkownik
Niestety na xboxa chyba takiej stronki nie ma, a przynajmniej nie slyszalem o takowej. Jeśli gra wyszła na konsole sony i ms to mogę ci polecić PS4 & PS3 TrophyHunters - trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 i PlayStation 4 po Polsku .
w 99% pokrywa się to z xboxem i wszystko pisze po polsku. Do całej reszty niestety język angielski i/lub zmysł obserwacji filmików z youtuba :D. Na Xbox One, Xbox 360 Achievements, News, Reviews, Guides & Forums at XboxAchievements.com w komentarzach zwykle pojawiają sie odnośniki do konkretnego osiągnięcia jeśli jest problematyczne lub mało zrozumiałe.
 

kodzir

Użytkownik
Użytkownik
No nic, dzięki za pomoc, jakoś będę musiał się z tym uporać :)
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
kodzir albo używaj google translator tylko że nie tłumacz całymi zdaniami tylko np 3 zdania i tak dalej wtedy lepiej to działa
 

kodzir

Użytkownik
Użytkownik
Dobry pomysł :) Dzięki za pomoc :)
 

freeak.klo

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze mozesz wrzucić tytuł gry w wyszukiwarkę na YouTube z dopiskiem all achivments i powinno wyszukać wszystko:)


freeak.klo
 

Do góry Bottom