Ostatni Boss Dark Sector.

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Kurde no nie no tego sie nie da!! :mad: :mad: Już szału dostaje gram chyba z 1,5h i nie moge zabić ostatniego bossa w Dark Sector. Pierwszy etap ładnie cacy wszystkie te ego macki sie psują ładuje w tego kolesia jest 2 etap muszę znowu rozpieprzyć te macki OK brawo 1 ded ale 2 ooo nie nie moge jej zniszczyć po prostu nie da sie nie wiem moze jest jakiś specjalny sposób na to błagam pomocy inaczej tą gierka czekają ciężkie czasy.... 8)

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ostatni Boss Dark Sector.

seba1415 napisał:
Kurde no nie no tego sie nie da!! :mad: :mad: Już szału dostaje gram chyba z 1,5h i nie moge zabić ostatniego bossa w Dark Sector. Pierwszy etap ładnie cacy wszystkie te ego macki sie psują ładuje w tego kolesia jest 2 etap muszę znowu rozpieprzyć te macki OK brawo 1 ded ale 2 ooo nie nie moge jej zniszczyć po prostu nie da sie nie wiem moze jest jakiś specjalny sposób na to błagam pomocy inaczej tą gierka czekają ciężkie czasy.... 8)
na tych mackach masz takie jakby krysztaly swiecace to strzelaj w nie najpierw z pistoletu zeby sie otwarla wtedy pradem ja i tyle :)

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ostatni Boss Dark Sector.

No dzięki bo rozpierniczałem je ale nie wiedziałem jak to działa biore sie za gre :D
DZIĘKI

Do góry Bottom