ostatnia porada przed kupnem XBOXA360 ?! prosze o pomoc

wlodi_wld

Użytkownik
Użytkownik
Xbox360 Elite120GB Jasper + Flash iXtreme ! 100%OK (1097028269) - Aukcje internetowe Allegro


Co myślicie o tej, aukcji, użytkowniku, konsoli ? :)
Opłaca się ?
 

RaXiL

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem od niego konsolę tylko inną wersję myślę że ta oferta jest dobra!
 

DeathAngel

Użytkownik
Użytkownik
lepiej kup przez stronke. 30 zl mniej ;d
Konsole Xbox 360 -
Troche drogo. Ja za swoja daje 1060 zl (taka sama + dodatkowo kabel HDMI + drugi pad)
 

swis73k

Banned
to jest elite czy arcade.?
link mi nie działa.
 

wlodi_wld

Użytkownik
Użytkownik
elite
 

swis73k

Banned
w przeliczeniu na złotówki za mojego (nowego) Elite zapłaciłem 745 zł, a w nim: 1 pad,słuchawki,kable i oczywiście jeden mc konta gold.
nie orientuje się ile kosztuje w PL.
 

hools35

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi o konsole to dobry sprzedawca kupiłem u niego pół roku temu Elite 250 a co do ceny to sam musisz zdecydować.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Ten który podał linka to kosztuje z 990,00 zł
 

QQxQ

Banned
Ja też chcę od niego kupić właśnie.
Czego od niego wymagać jak przerobi. Softu i KEYa?
Widać że się zna pisałem z nim i te konsole są z zagranicy data sugeruje ze maja napędy v2.
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
QQxQ - chciej klucz napędu nagrany na płytę. Bez niego po wymianie napędu nie ruszysz...
 

QQxQ

Banned
On mówił ze mi na mejla jak coś wyśle co trzeba to Klucz i soft jak coś?
 

wlodi_wld

Użytkownik
Użytkownik
Sorka, ale po co trzeba wymagać klucza :p (może to i pytanie retoryczne) ale kumple którzy objaśniali mi wszystko o xboxie tego nie uwzględnili.
 

Nemsik

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez kupilem od tego uzytkownika konsole i jest zadowolny bardzo tak samo jak 2 moich kumpli mily kontakt szybka wysylka naprawde warte polecenia
 

QQxQ

Banned
Sorka, ale po co trzeba wymagać klucza :p (może to i pytanie retoryczne) ale kumple którzy objaśniali mi wszystko o xboxie tego nie uwzględnili.
Bo jak później będziesz chciał wgrać coś albo napęd ci padnie i kupisz nowy to żeby działał musisz mieć key.
 

dreamer86

Użytkownik
Użytkownik
Trochę drogo 990 zł nawet bardzo ja za swojego w kwietniu dałem 799 zł było wszystko oprócz HS ale plus kabel hdmi i iLT 1.1 gratis również więc może rozejrzyj się jeszcze po allegro. Data produkcji mojej konsoli to 2009-09 dzwoniłem do MS i wszystko ok ani razu nie była w xbl gwarancja liczona od 2010-02 także bez żadnego haczyka i za 799 plus drugi pad razem 899 cały zestaw z dwoma padami.

Pozdro
 

QQxQ

Banned
Szukałem na allegro nic lepszego nie ma a z tym kolesiem jest kontakt wszystko wyjaśnił dlatego kupiłem u niego teraz czekam na kontakt bo pewnie go jeszcze w sklepie nie ma i jutro już będę miał konsole ;D

Mam teraz inne Zmartwienie napęd LG Gh22LP20 nie działa mi na win7 a na xp smiga.
Na win7 tylko w pio4 zamiast umda4 wiec wolniej kopiuje dane itp ;/
Ktoś wie jak to naprawić?;p
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Również kupowałem u niego w lutym pierwszą swoją konsolkę. Wszystko wytłumaczył, co i jak, bo o Xboxie nie miałem żadnego pojęcia. Paczkę wysłał po godzinie 15 UPS-em a na następny dzień była już u mnie ( mieszkam na zadupiu,a paczka kurierem średnio idzie do mnie ok 4,5 dni . . . ). Jeżeli chodzi o cenę, to wolałbym zapłacić trochę drożej i mieć, to czego się oczekuje, bo to sprawdzony sprzedawca. Na allegro ma drożej, bo prowizja dla allegro dochodzi.

Tutaj link do sklepu: Xbox 360 -
 

QQxQ

Banned
Ciekawi mnie czemu już aukcja zakończona...?
 

DeathAngel

Użytkownik
Użytkownik
Skonczyly mu sie pewnie XBoxy.
 

wlodi_wld

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że już sprzedał wszystko co ma...
Ej a jak z nim gadaliście to telefoncznie czy jakiś inny kontakt ?
I co wam tam tłumaczył ???
 

Do góry Bottom