Ostatnie DLC do Gears of War 3 w marcu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czwarta paczka DLC o nazwie Forces of Nature już w marcu trafi do chętnych gry i gotowych wydać nieco kasy graczy. Czy warto? Decyzja należy do ciebie.



DLC zawierać będzie pięć nowych map. Co ciekawe, dwie z nich mogłeś już poznać wcześniej. W paczce znajdziemy bowiem mapkę Raven Down z pierwszej odsłony gry oraz Jacinto z jej kontynuacji.

Prócz tego DLC dopakuje nasze Gears of War 3 o trochę innych dodatków. Pojawią się cztery nowe skórki postaci oraz siedem nowych broni. Siły Natury zawierają także znany z części frugiej tryb Guardian Mode. Nie jest więc wcale tak ubogo.

Wszystko to pojawi się 27 marca za równowartość 800 MS Points. Czy pojawią się kolejne dodatki? Cóż, cztery paczki były zobligowane przez Season Pass, ale Epic w tym momencie stwierdza "nigdy nie mów nigdy".​

źródło - Gamezilla

Uwierzcie mi - powstrzymywałem się, niestety, jestem 'słaby' i nie wytrzymam. Pięć nowych map, cztery skórki, siedem nowych broni i jeszcze więcej, a to wszystko za 800 MSP (czyli ok. 30zł). Co robi Activision? Wydaje JEDNĄ mapkę, która na pewno nie będzie tańsza, niż 560 MSP. ŚMIESZNE!
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Uwierzcie mi - powstrzymywałem się, niestety, jestem 'słaby' i nie wytrzymam. Pięć nowych map, cztery skórki, siedem nowych broni i jeszcze więcej, a to wszystko za 800 MSP (czyli ok. 30zł). Co robi Activision? Wydaje JEDNĄ mapkę, która na pewno nie będzie tańsza, niż 560 MSP. ŚMIESZNE!
Ta? A co powiesz na skórki do broni sprzedawane od razu wraz z premierą gry za jedyne 3600 MSP? Prawda jest taka, że nie tylko Activision żeruje na głupich dodatkach do gry.
 

megatomik

Użytkownik
Użytkownik
Ta? A co powiesz na skórki do broni sprzedawane od razu wraz z premierą gry za jedyne 3600 MSP? Prawda jest taka, że nie tylko Activision żeruje na głupich dodatkach do gry.
Moim zdaniem to nie dodatki są głupie, tylko Ci ludzie co je kupują (mówie tu akurat o tych skórkach do broni, bo to nic nie zmienia w faktycznym gejmpleju).
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
Kurde,miałem nadzieję że będzie coś do Bestii,może jakieś nowe potwory,i wreszcie ktoś w to będzie grał...
 

finer

Banned
Uwierzcie mi - powstrzymywałem się, niestety, jestem 'słaby' i nie wytrzymam. Pięć nowych map, cztery skórki, siedem nowych broni i jeszcze więcej, a to wszystko za 800 MSP (czyli ok. 30zł). Co robi Activision? Wydaje JEDNĄ mapkę, która na pewno nie będzie tańsza, niż 560 MSP. ŚMIESZNE!
Nie zabrakło hejtu :) Aczkolwiek fanboje bfa nadal w formie
GOW3 DLC - Nic/Super
BF3 DLC - SUUUPER GITEZ MAJONEZ KUPUJE NA 101%!!
Mass Effect 3 DLC - Super
MW3 DLC - ZAL TRAGEDIA OMG CO TO JEST

A prawda jest taka że każdy ale to KAŻDY (w tym EA) próbuje ukraść jak najwięcej kasy :)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Dodatki do gow'a są najbardziej treściwe w stosunku do wydanych MSP.
2400 MSP - masa map i dodatków (kampania, horda, itp) i liczę na ostatni dodatek z tej puli.
Inwestycja w season pass była moim najkorzystniejszym zakupem na xbl.

BTW
nie będzie nowych broni tylko skórki :p
 

kufer111

Banned
Użytkownik
nie zaluje kupna season packa pod zadnym stopniem ,co do cen dodatkow to epic nie zdziera tak kasy z ludzi jak activision-1 mapka na miesiac? zart??,co do skorek na bron-kupuje ten kto to to chce i ma nato kase a wiec w czym problem??

ps.finer ty jestes pi3przonym fanobojem MW3,i co mi zrobisz,skarz sie do moderacjii ale juz!!
 

finer

Banned
nie zaluje kupna season packa pod zadnym stopniem ,co do cen dodatkow to epic nie zdziera tak kasy z ludzi jak activision-1 mapka na miesiac? zart??,co do skorek na bron-kupuje ten kto to to chce i ma nato kase a wiec w czym problem??

ps.finer ty jestes pi3przonym fanobojem MW3,i co mi zrobisz,skarz sie do moderacjii ale juz!!
Co ja ci zrobie? Hmm zrobie screena twojemu postowi i w przyszłości będę sobie wspominał jacy to są te fanboje beeefaa trzy :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I tak obaj panowie skończyli z warnami, offtopujcie i kłóćcie się dalej. Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom