• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Ostatnie update dasha + patch do gier z serii Call of Duty

Xbox1

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś może mi powiedzieć jak sprawić by MW2 i Black Ops działały po ostatnim updacie wprowadzającym AP25 do tej serii? Jak wgrać patcha, bo jedni piszą, że prze abx360 czy jak to się nazywa, a inny że specjalnym programem. I jeszcze jedno, do jakiej wersji istnieją owe "łatki"? Wiem, że nie do PL, ale np. "MARVEL" itp. Podziękuję, ale już teraz dziękuję. Bardziej mi chodzi o Black Ops, ale i do tej pierwszej przyda się info.

P.S. wiem, że to już za duże, ale wiecie jakie pliki trzeba skopiować, żeby zrobić polską wersję?

kulbon

Użytkownik
Użytkownik
albo mozesz programem ppfomatic, sciagasz sobie patcha, podpinasz iso, i wgrywasz, trwa to sekunde ;)
a patche wydaje mi się że pasują do każdej wersji, sam jak patchowałem to miałem tylko 1 patcha do black ops i nie pisało że pasuje tylko do określonej wersji.... ale mogę się mylić

Do góry