OSZUSCI ! Jeżeli zamieniasz/kupujesz/sprzedajesz sprzęt - KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Uwaga na użytkownika LukasX78. Nie wymieniajcie i nie kupujcie od niego kont -STRACICIE NIEPOTRZEBNIE NERWY I PIENIĄDZE. Delikwent wysyła złe dane ;)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Użytkownik LukasX78 został zbanowany, kolejne konto jak założy również zostanie automatycznie zbanowane.
 

Justgethigh

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gość na Forum Frazen Gametag Frazen01 Oszust wymienia sie nie swoimi grami proszę o bana dla tego pana . Wymieniłem się za Metal Gear solida na Gta V po czym hasła zostały zmienione . Uwaga
 

Frodzmirz

Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik Frazen wymienil sie na profil z GTA V a po 1 dniu zmienil haslo nie odpowiada na pw zwykly oszust.
 

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwaga na użytkownika Syriusz , podałem mu passy do gry , po kilku dniach hasło zostało zmienione .
 

dawiddson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Koles Frazen game tag farenz01 teraz ma nick na forum hidnb uważać na niego oszust wymienia się nie swoimi kontami
 

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hidnb uwaga na człowieka , zmienił mi passy do konta , sam nic nie przysłał
 

skwaraq20

Użytkownik
Użytkownik
Uwaga na uzytkownika Bolanos. Typ poprosil zebym mu wyslal swoje konto jako pierwszy. Wyslalem mu i 0 odpowiedzi. Odpowiedzial dopiero po paru godzinach jak zmienilem passy do konta, wysylajac swoje na ktorym nie bylo nic. Ponadto ustawil profil na konsole domowa ale jeszcze moglem sobie na szczescie przypisac.
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
hidnb uwaga na człowieka , zmienił mi passy do konta , sam nic nie przysłał
witam.... mi ten kolega też proponował inną gre ale jak ja mu pierwszy wyśle dane :)
p.s.do administarcji :
a może by zrobić takim delikwentom którzy już raz kogoś oszukali , zakaz podglądu działu GIEŁDA ?
mogłoby to zapobiec dalszym robieniem ludzi w bambuko..
pozdrawiam
 

gti

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwaga na gościa Krisuhombre154. Zrobiłam z nim deal i wywiązał się tylko z połowy więc jeśli można nazwać kogoś pół oszustem to właśnie jest nim ów użytkownik. Polasil się na 30 złotych co jest śmieszne. Całe szczęście zdążyłam zmienić pasy do konta bo też próbował zawinąć je spowrotem. Przestrzegam resztę przed naciągaczem.
Do administracji
Wyciągnięcie konsekwencje wobec tego "użytkownika"
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Uwaga na gościa Krisuhombre154. Zrobiłam z nim deal i wywiązał się tylko z połowy więc jeśli można nazwać kogoś pół oszustem to właśnie jest nim ów użytkownik. Polasil się na 30 złotych co jest śmieszne. Całe szczęście zdążyłam zmienić pasy do konta bo też próbował zawinąć je spowrotem. Przestrzegam resztę przed naciągaczem.
Do administracji
Wyciągnięcie konsekwencje wobec tego "użytkownika"
Użytkownik został zbanowany!
 

Trisster

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie polecam użytkownika nizahoooo po otrzymaniu danych ode mnie kontakt sie urwał. I radze uważać na ludzi którzy proponują udostępnienie konta za kod do triala. A pisze to bo nie jest jest mi żal tego kodu czy coś bo i tak bym go nie wykorzystał ale nie nawiedzę fałszywych ludzi.
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
wesług mnie to wszystko 1 gość , ma zmienne ip i można go banować całą wiecznosc bo za chwile otworzy nowe konto.
hidnb ,nizahoooo itd...
Dopóki admini nie zrobią jakiejs blokady do działu Giełda to niestety bedziemy narażeni na tych cwaniaczków...
Proponuje żeby dostęp do tych działów miały osoby z jakims stażem na forum lub coś podobnego ....
pozdrawiam
 

Trisster

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
i zgadzam sie z kolegą do giełdy moim zdaniem powinni mieć dostęp użytkownicy którzy mają konto założone przynajmniej 3 miesiace i widać że byli aktywni bo giełda to moim skromnym zdaniem powinien być przywilej a nie że każdy ma dostęp a później są właśnie takie akcjie bo ktoś sb konto założył żeby tylko kogoś naciągnąć. I powinna być wprowadzona osobna ranga umożliwiająca dostęp do giełdy. tylko na tej zasadzie że widać że jesteś zaufanym forumowiczem a nie zrobisz to i to i dostaniesz range.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po to człowiekowi rozum by go używał, nie wymieniać się z byle kim to nie będzie problemu ;)
Ograniczenie czasowe nic nie da ile na forum kont co mają kilka lat i zaledwie parę postów.



krzys1190 dla czego edytowałeś post i zmieniłeś całkiem jego treść ?
Wywaliłem bóg i świerzaki bo mi nie pasowało, nie zmieniłem kontekstu.
 
Ostatnia edycja:

Trisster

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
sory ja jestem świerzak i on też był tylko trafi się świerzak uczciwy i taki jak on, wiec po tym nie ma co oceniać. (teraz bd tylko porównanie) To tak samo jak byś wybrał prostytutke polecaną przez kolegą a nową w branży. Pierwsza cie zarazi a koledze sie udało a ta druga jest czysta. Sory za porównanie ale takie mi sie wydało najabrdziej oczywiste

krzys1190 dla czego edytowałeś post i zmieniłeś całkiem jego treść ?

a po drugie ograniczenie czasowe to tylko jeden z kilku wymogów które mógł by być do rangi która udostępnia giełdę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WorstWhale507

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwaga na Użytkownika ,,Paweł Podyma'' oszukał mnie zmieniając hasło do konta z którego licencję mogłem przenieść dopiero w kwietniu i teraz się nie odzywa :\
 

RagingFury

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwaga na oszusta XboxerFun, proponował mi Sródziemie: Cień Mordoru i Rise of Tomb Raider za Quantum Break, po wysłaniu mu danych momentalnie przestał się odzywać. Link do profilu: http://xboxforum.pl/members/xboxerfun.117030/
Jeśli jakiś administrator zajmuje się banowaniem takich oszustów to wyślę przebieg rozmowy, pozdrawiam.
 

Do góry Bottom