• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Oszuści ! - kogo i gdzie unikać!

maxim007

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie dałem się oszukać!
Więc postanowiłem rozpocząć wątek kogo i gdzie unikać!

Wiedziałem że wcześniej czy później to się stanie :( , ale to jest jak wirus każdy predzej czy później na niego trafi.
Przechodząc do sedna, unikajcie tego adresu [email protected]!

CZARNA LISTA:
1. [email protected]
[email protected]
3.eloziom
4.Przemo64 - musli64 - blabla
5.konek
6.adamo
7.sztaszy

Pomogłem? Podzękuj!

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Oszuści ! - kogo i gdzie unikać!

kolege z forum o nicku eloziom chcial mnie wywalic na gre !!!!!!!nie wymieniac sie za zadne skarby !!!!!!!!! on nawet 2 gry za 1 da i tak nie wysle dobrze ze w pore zrozumialem i nic odemnie nie dostal:)
on oczywiscie zapewnial ze wyslal itp niestety ON JEST DZIECKIEM NA MAKSA

XBOXLive!

Świeżak
Świeżak

niech zarzuci ktoś gadu: jakies zaufanej osoby chcialem juz zamawiać znalazlem 2 typow ale nie chcem sie naciac :mad: Wiadomo o co chodzi :)

P

Piri001

Guest

Wątpie ze ktos ci da taka informacje o kims . Popytaj sie na forum ( napisz ze szukasz takiej osoby ) a same do ciebie napisza .

DateX

Użytkownik
Użytkownik

peku napisał:
Ja mogę nagrywac Gry nie ma problemu ;)
Dokładnie ja tam nie kupuję u "korsarzy" wolę sobie ściągnąć i nagrać, taniej wychodzi. Choć na początku miałem problem z nagrywaniem ale teraz to dla mnie kaszka z mleczkiem 8)

Do góry