Oszuści z forum!!!

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Prosze o przyklejenie tematu bo takich osob sie trafia dos sporo.


Moj przypadek:

Kupiłem od uzytkownika virol123 konsole z tego ogloszenia:
Witam mam dziś na sprzedaż x-box360 premium bez dysku, konsola jednak ma pewna wadę jaka jest tak zwany >> ROD << (trzy czerwone diody), możliwość przesłania zdjęć.
Więcej informacji o samej konsoli:
- konsola jest w dobrym stanie wizualnym,
- przed uszkodzeniem była ona przerabiana posiada bodajże xtrem 1.6 (najnowszy),
- konsola ma w sobie napęd samsung,
- konsola przed uszkodzeniem śmigała elegancko,
- konsola jest z 28.10.2008r.
- konsola posiada wejście HD

- kod błędu to > 0001 < nie wiem co to znaczy.
- A wersja płyty głównej to "Jasper"...

Kontakt:
gg: 10816158
kom: 508 780 265

Cena jaka mnie interesuje to 110zl + przesyłka. ( wysyłam za pobraniem, lub za wcześniejszą wpłatą na koto ) cena oczywiście do negocjacji.
Dziękuje i pozdrawiam.



NIE AKTUALNE !!! NIE AKTUALNE !!! NIE AKTUALNE !!! NIE AKTUALNE !!!
Otrzymalem konsole i szczeka opadla!
- Xenon!
- otwierany chyba siekiera
- brak gornej szarej czesci
- zaklejone wejscie USB
- uszkodzone wejscie zasilacza
- uszkodzony przycisk synchronizacji

jadnym słowem - SZROT! Oczywiscie próby kontaktu spelzly na niczym, zero odzewu.

Jesli ktos mial podobne przypadki z innymi uzytkownikami prosze tu podawac zeby inni nie dali sie nabrac!
 

materna13

Użytkownik
Użytkownik
No to cie gosc VIROLOWAŁ .Gosciu powinien ci wystawic na allegro. Kupuj tylko na allegro !!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kupilem za pobraniem tylko wiesz, poki sie paczki nie otworzy to nie wiadomo co w srodku. poza tym nie bylo mnie w domu jak przyszla.
 

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
a czego się spodziewałeś za 110 zł sama cena daje do myślenia
 

mentes

Banned
ale działa chociaż ona? bo jak tak to była warta tej ceny.
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
masz jego adres to pojedz do niego !! ja bym tak zrobił !!! straciłbym pieniądze na paliwo Ale odzyskałbym z nawiązką Mogłeś wybrać opcje za pobraniem ze spr zawartości paczki Zawsze możesz zgłosić sprawę na policje świadków masz że konsola miała byc w innym stanie W kodeksie K znajdziesz 2-3 paragrafów na niego
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
juz w takich cenach kupowalem konsole wiec wiecie :p a konsola daje ROD, nie moge sprawdzic bledu bo ne dziala przycisk synchronizacji.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Ej to dobry zakup, rzeczywiście. Nie masz danych osobowych tego lesera? Ja bym to załatwił jak to załatwić chciał WSZtm :DD. Łopatologicznie.
 

brad1906

Użytkownik
Użytkownik
Temat do wyczyszczenia , po co piszecie w tym temacie wolał bym , zęby. powstał temat z rekomendacja uczciwych użytkowników.
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Otrzymalem konsole i szczeka opadla!
- Xenon!
Przecież od razu widać, że to nie był Jasper...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Przecież od razu widać, że to nie był Jasper...

Ale ta data sugeruje że to Falcon. Ja mam konsole z 31.08.2008 i jest Falconem. Dexxxterek jak jest naprawdę data produkcji tej konsoli?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
być może wruciła z servisu i dlatego ma taką datę produkcji ;D Jak masz adres to dzwoń na 997 i powiedz o wszystkim, może coś zrobią.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pisal ze to jasper :p Jaspery juz w pazdzierniku byly. A data produkcji zamazana pisakiem ale widac ze 2006 :p I zapomnialm o roz******m czujniku polozenia.
 

jewgienij.dragonow

Świeżak
Świeżak
Sam sobie zaszkodziłeś. Wiadomo koleś, który ci sprzedał tego szrota to frajer, bez dwóch zdań, ale kto normalny kupuję towar bez zabezpieczenia.
1: allegro
2: dokładne zdjęcia
A policja nic nie zdziała uznają to za niską szkodliwość czynu, bo jest poniżej 250 zeta. Dlaczego na stacjach jak kradną paliwo, to nalewają do 250? Właśnie ze względu, na to. Powiem tak, Ty nie zbiedniejesz, on się nie wzbogaci;) pozdrawiam.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
oszutwo ponizej 250 nie podlega pod niska szkodliwość czynu :)
 

arek

Użytkownik
Użytkownik
Dzwoń na policję że kupiłeś przerobioną konsolę za kilka złotych.
Jak się czyta takie komentarze to ręce opadają.
 

jewgienij.dragonow

Świeżak
Świeżak
oszutwo ponizej 250 nie podlega pod niska szkodliwość czynu :)
naprawdę tak uważasz? Uwierz mi, że uznają to jako niską szkodliwość czynu. Przynajmniej istnieje na to bardzo duże prawdopodobieństwo
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Nic juz kolego nie zrobisz, nie ma co plakac na rozlanym mlekiem. Ja kupilem kiedy auto ktore zostalo mi odebrane (zawiniete spod domu) po tygodniu jego uzytkowania, zgloszone na policje poszukiwania trwaly pol roku i co? Okazalo sie ze ta fura byla w 50 czesciach Polski a moze i Europy bo rozebrali go na czesci pierwsze to sie nazywa fart :D Pozdrawiam
 

virol5

Świeżak
Świeżak
było trzeba załatwić to na allegro!!
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Najpierw go oszukujesz a teraz masz jeszcze pretensje, że nie przez allegro? Jest Twój opis, są TWoje dane, więc masz przerąbane ;)
 

Do góry Bottom