Oszuści z forum!!!

Pole126

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Proszę uważać na użytkownika therealreal bo kupiłem od niego profil z grami na Konsole Xbox one , i był mail zabespajączy ale jakoś nie mogłem ustawić profilu jako my Xbox a jak chciałem dzisiaj grać to nie mogłem sie zalogować wogole na profil , bo zostało zmnienone hasło. Jak pisze do niego to nic nie odpowiada, a profil używają inni użytkownicy , bo jak pisalem to nie mogę sie zalogować. Po prostu zostałem oszukany
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Proszę uważać na użytkownika therealreal bo kupiłem od niego profil z grami na Konsole Xbox one , i był mail zabespajączy ale jakoś nie mogłem ustawić profilu jako my Xbox a jak chciałem dzisiaj grać to nie mogłem sie zalogować wogole na profil , bo zostało zmnienone hasło. Jak pisze do niego to nic nie odpowiada, a profil używają inni użytkownicy , bo jak pisalem to nie mogę sie zalogować. Po prostu zostałem oszukany
Jakim cudem nie zmieniłeś hasła? Za trudne ? Za głupotę widać się płaci
 

Pole126

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakim cudem nie zmieniłeś hasła? Za trudne ? Za głupotę widać się płaci
Zmieniłem Hasło ale komuś innemu sprzedał profil i nie mogę sie zalogować bo mój adres mailowy został skasowany
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Zmieniłem Hasło ale komuś innemu sprzedał profil i nie mogę sie zalogować bo mój adres mailowy został skasowany
Nie rozumiem. Zmieniłeś hasło do konta, a do meila zabezpieczającego już nie ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zawsze zmienia się po zakupie email zabezpieczający, hasło do konta i kod resetujący wszystkie zabezpieczenia na koncie, na końcu czyści listę zaufanych urządzeń. Takie konto, po tych zabiegach jest w 100% bezpieczne. Ewentualnie jeszcze możesz zmienić całe LIVE ID.
 

TytanowyJanusz3

Świeżak
Świeżak
Ma ktoś może jakieś dane kontaktowe do użytkownika RBiniu?, bo kupiłem od niego konto z GTA V i coś nie chce mi ruszyć ta gra, a widzę że RBiniu został zbanowany.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Jak się do Ciebie nie odezwie z nowego konta do końca dnia to napisz mi PW.


Twoje 3 konto na forum i dalej są z tobą problemy wyjaśnij sytuację @Z_hax


 
Ostatnia edycja:

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Użytkownik nizah1234 jest oszustem. Sprzedawał konto, link do oferty:

http://xboxforum.pl/threads/konto-z-grami-xbox-one.147007/#post-1228770


Po przekazaniu kodu PaySafeCard w kwocie 50zł przestał odpisywać.

Całą korespondencję prowadziłem przez forum, na prywatną wiadomość.
Czy Administracja może mi podać dane kontaktowe, nr. IP, aby móc przekazać te wszystkie informacja na policje? 50 zł nie jest to olbrzymia kwota, ale nie odpuszczę gówniarzowi oszukiwać ludzi. Nie ważne czy to jest 50zł czy 500zł, kradzież to kradzież.
Niech dzielnicowy zapuka do niego, albo rodziców. Dla policji to żaden problem znaleźć takiego "gościa" a już nie raz się o tym przekonałem że nawet 20zł odzyskałem po zgłoszeniu na policje.


Pozdrawiam.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak dla ścisłości 50 zł to jest wykroczenie a nie kradzież w oparciu o obecne przepisy, ja bym nie odpuścił nawet 5 zł ale kto załatwia takie sprawy poprzez wiadomości prywatne z kolesiem który ma 10 postów na forum...
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak dla ścisłości 50 zł to jest wykroczenie a nie kradzież w oparciu o obecne przepisy, ja bym nie odpuścił nawet 5 zł ale kto załatwia takie sprawy poprzez wiadomości prywatne z kolesiem który ma 10 postów na forum...
Nadal jest to kradzież tylko kwalifikowana jako wykroczenie a nie przestępstwo.
 

Jendker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostrzegam przed użytkownikiem therealreal. zrobiłem mu przelew za GTA i assassina. Po czym koleś wysyła mi dane do konta na które nie można się zalogować. Na wiadomości mnie zbywa ze to ze tamto. A potem pisze ze kasa nie doszła gdzie ja mam jasna informacje ze ode mnie wyszła. Sprawa zgłoszona na policje. Ostrzegam wszystkich przed nim
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Konto jest zablokowane na 30 dni... (Próba zmiany emaila zabezpieczającego)
Oszustwo i to nie pierwsze (mnie też chciał przekręcić na niby jego konto z far cry 4 Gold.)
http://xboxforum.pl/threads/gry-xbox-one.146942/#post-1228386
Ban!
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Proszę uważać na zakupy kont z grami na Xbox One / 360 dość często są z nimi problemy.
Pamiętajcie że najważniejsze dla kupującego jest otrzymanie maila ( całego konta mailowego ) do zabezpieczenia tego właśnie konta bez tego nie możecie zmienić nic zupełnie na koncie przez co sprzedawca może po jakimś czasie zmienić hasło i po koncie z grą.
Polecamy nadal robić wszelkie transakcje przez portale aukcyjne gdyż tam w razie problemów jest opcja odzyskania pieniędzy.

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za ogłoszenia wystawiane przez użytkowników.
 

svim

Użytkownik
Użytkownik
czy ktos z forumowiczow posiada jakis kontakt (poza gg) do uzytkownika Joggi? wyslalem mu konsole do naprawy i kontakt sie urwal... nie odpisuje na gg i prywatne wiadomosci.....
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czy ktos z forumowiczow posiada jakis kontakt (poza gg) do uzytkownika Joggi? wyslalem mu konsole do naprawy i kontakt sie urwal... nie odpisuje na gg i prywatne wiadomosci.....
To raczej zapomnij o konsoli ...
 

yojimbo255

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
uwaga na użytkownika mójlogin - (już sama nazwa mówi za siebie, ale chciwość przewyższa logiczne myślenie) oferuje bardzo dobre ceny zdrapek, a po opłaceniu kontakt się urywa, choć cały czas przebywa na forum prowadząc konwersacje (pewnie wciska innym użytkownikom kit). Może na wyobraźnie takich delikwentów podziałają jakieś zawiasy rzędu rok na 3 lata za interes życia na kilkadziesiąt złotych, ale pewnie tak to się skończy. Niepotrzebnie tylko tacy ludzie robią problemy osobom, których podali rachunki bankowe itp.
Pozdrawiam i przestrzegam.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Ban dla mojlogin oraz joggi, dwójka oszustów wyleciała.
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ten mójlogin próbował wcisnąć mi GTA 5 za 130, ale jak poprosiłem o zdjęcie z nickiem przy grze to się zdenerwował i wyjechał z tekstem "co może jeszcze zdj dowodu chcesz" wiec po dziękowałem mu .

Xperia Z3
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Bardzo dobry pomysł. Niech tak każdy robi i będzie łatwiej zweryfikować oferty takich naciągaczy.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W moim przypadku akurat to nie pomogło bo dostałem cały zestaw zdjęć od oszusta na tym forum, ale dobrze jest użyć Google wklepując tam dane podane przez sprzedającego np. nr. bankowy a najlepiej odrzucać każdego kto nie chce wystawić aukcji na allegro bo pamiętajcie że allegro ma program ochrony kupujących.
 

Do góry Bottom