Otwarty wcześniej pad, a GWARANCJA

Laii

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wysyłał pada na gwarancje, którego wcześniej rozkręcał np. przy wymianie analogów
mam gwarancję, ale niestety pad był wcześniej rozkręcony. Wiem, że prawnie nie powinni uznać, ale jak jest tego nie wiem ^_^
Z góry dzięki za pomoc
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie uznają Ci, bo pewnie uszkodziłeś plombę, która jest w miejscu na baterie. Ogólne z chwilą rozbiórki tracisz gwarancję ;)
 

Laii

Świeżak
Świeżak
Nie uznają Ci, bo pewnie uszkodziłeś plombę, która jest w miejscu na baterie. Ogólne z chwilą rozbiórki tracisz gwarancję ;)
z chwilą rozbiórki to wiem, a czy ze zdrapaną plombą to nikt nie pisze :(
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie uznają jeszcze obciążą kosztami przesyłek.
 

Laii

Świeżak
Świeżak
Nie uznają jeszcze obciążą kosztami przesyłek.
ok, mam pada od miesiąca :D i sam próbowałem naprawić problem z dziwnie działającym przyciskiem (A), aby aktywował się muszę nacisnąć trochę mocniej. Nie wiem czy to jest normalne w padach od Xbox'a one prędzej używałem od ps4 i wszystkie przyciski aktywowały się pod małym naciskiem :p denerwuję mnie to w fifie nie zawsze mogę podać.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szczerze to nie widzę różnicy pomiędzy przyciskami w padach XOX 1708 i PS4 DS4 v2
 

Laii

Świeżak
Świeżak
Szczerze to nie widzę różnicy pomiędzy przyciskami w padach XOX 1708 i PS4 DS4 v2
jesteś w stanie sprawdzić czy jak lekko klikasz kilkanaście razy to zawsze się aktywuje przycisk (A) ? u mnie to wygląda losowo :/
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakaś konkretnie gra ?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wysyłał pada na gwarancje, którego wcześniej rozkręcał np. przy wymianie analogów
mam gwarancję, ale niestety pad był wcześniej rozkręcony. Wiem, że prawnie nie powinni uznać, ale jak jest tego nie wiem ^_^
Z góry dzięki za pomoc
Ja wymieniałem pada który był wcześniej rozkręcany i był dodatkowo zalany chyba colą i miał przedziurawioną naklejkę pod bateriami i MS wymienił na nowego bez najmniejszego problemu. Podejrzewam, że oni nawet nie sprawdzają tych padów, ważne że w ich systemie kwalifikuje się na gwarancję i tyle. Jak chcesz to możesz nawet sobie zostawić klapkę od baterii i pada wymienią.

Nie uznają jeszcze obciążą kosztami przesyłek.
Ja chyba muszę zacząć grać na jakiś loteriach. Jeszcze innego pada wysyłałem dla znajomego który gra tylko w fife i dodatkowo ma chyba ADHD wykręcanie i rzucanie padem. Jak zobaczyłem tego pada jak jest zajechany (boczne uchwyty powyrywane, analogi wyrobione, luzy to miał chyba wszędzie) w tak krótkim czasie to myślałem że padnę, ale pada wysłałem i MS po około dwudziestu dniach odesłał nowego.
 
Ostatnia edycja:

Laii

Świeżak
Świeżak
Ja wymieniałem pada który był wcześniej rozkręcany i był dodatkowo zalany chyba colą i miał przedziurawioną naklejkę pod bateriami i MS wymienił na nowego bez najmniejszego problemu. Podejrzewam, że oni nawet nie sprawdzają tych padów, ważne że w ich systemie kwalifikuje się na gwarancję i tyle. Jak chcesz to możesz nawet sobie zostawić klapkę od baterii i pada wymienią.
:D kurde kusi,bo już mi przyjeli zgłoszenie serwisowe tylko muszę umówić kuriera.

Jakaś konkretnie gra ?
nie musisz gierki odpalać w panelu sterowania wybierasz Sprzęt i dzwięk>urządzenia i drukarki>wybierasz kontroler i ppm>ustawienia kontrolerów gier>właściwości i możesz sprawdzać jakie przyciski się aktywują na czerwono
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
:D kurde kusi,bo już mi przyjeli zgłoszenie serwisowe tylko muszę umówić kuriera.
Łącznie wymieniłem około dziesięciu padów w tym elita którego zarejestrowałem na konsole która miała poniżej 12 miesięcy gwarancji i każdy pad wymieniony bez żadnego ale.

ok, mam pada od miesiąca :D i sam próbowałem naprawić problem z dziwnie działającym przyciskiem (A), aby aktywował się muszę nacisnąć trochę mocniej. Nie wiem czy to jest normalne w padach od Xbox'a one prędzej używałem od ps4 i wszystkie przyciski aktywowały się pod małym naciskiem :p denerwuję mnie to w fifie nie zawsze mogę podać.
Pady od xboxa są tandetne i z własnego doświadczenia wiem, że trzeba trafić dobrą sztukę. Kolejny przypadek recon tech po wyciągnięciu z pudełka LB coś szwankowało, a po miesiącu lewy analog padł. Wymieniłem na nowy który działa bezproblemowo do dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie musisz gierki odpalać w panelu sterowania wybierasz Sprzęt i dzwięk>urządzenia i drukarki>wybierasz kontroler i ppm>ustawienia kontrolerów gier>właściwości i możesz sprawdzać jakie przyciski się aktywują na czerwono
Na ~40 wciśnięć z różną siłą i szybkością ~40 strzałów.
 

Laii

Świeżak
Świeżak
Właśnie przysłali mi nowego pada, który już nie ma tego problemu. Poprzedni który wysłałem miał dziurę w plombie, był rozkręcany, pourywane kable od wibracji i jeszcze do tego śrubki bez zabezpieczenia w środku ^_^, a i tak wymienili :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie przysłali mi nowego pada, który już nie ma tego problemu. Poprzedni który wysłałem miał dziurę w plombie, był rozkręcany, pourywane kable od wibracji i jeszcze do tego śrubki bez zabezpieczenia w środku ^_^, a i tak wymienili :)
Dobrze wiedzieć ;D Gratuluję sukcesu
 

Rudi Schuberth

Świeżak
Świeżak
ok, mam pada od miesiąca :D i sam próbowałem naprawić problem z dziwnie działającym przyciskiem (A), aby aktywował się muszę nacisnąć trochę mocniej. Nie wiem czy to jest normalne w padach od Xbox'a one prędzej używałem od ps4 i wszystkie przyciski aktywowały się pod małym naciskiem :p denerwuję mnie to w fifie nie zawsze mogę podać.
I jak wysyłałes do microsoft na gwarancji zeby wymienili pada? mam to samo a pad ma dosłownie nie cały miesiac a w fifie 19 irytuje to strasznie
 

Do góry Bottom