Outcast 2 nadciąga. THQ Nordic rozwija IP i proponuje grę na PS5, XSX|S i PC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plPowrót Outcast w formie odświeżonej przygody był dopiero początkiem. THQ Nordic ma najwidoczniej dużo większe plany dotyczące produkcji i właśnie zapowiedziano Outcast 2. Zobaczcie pierwszy zwiastun gry.
THQ Nordic w 2019 roku nabyło prawa do między innymi marki Outcast, co pozwoliło nam sądzić, że firma ma większe plany dotyczące tej marki. Teraz możemy potwierdzić, że nadciąga kontynuacja, która ma wykorzystać potencjał konsol aktualnej generacji oraz PC.
Outcast na początku zadebiutowało w 1999 roku, a w 2017 roku za sprawą Appeal Studios gracze mogli zapoznać się z odświeżoną odsłoną. Remake zatytułowany Outcast: Second Contact zadebiutował na PlayStation 4, Xboksach One i PC.
Za Outcast 2 odpowiada Appeal Studios, które ponownie wyśle graczy na planetę Adelpha, a głównym bohaterem historii został komandor Cutter Slade. To właśnie on spróbuje ocalić Talanów, rdzennych mieszkańców tej okolicy przed złym Megacorpem. Twórcy zapewnią trzecioosobową przygodówkę akcji, podczas której będziemy korzystać ze zróżnicowanych broni – w grze nie zabraknie także latania za pomocą jetpacka. Protagonista w tym wypadku stanie przed zadaniem zbudowania ruchu oporu.
Twórcy Outcasta wznowili współpracę, by wzbogacić jego fascynujący świat, zamieszkiwany zarówno przez niebezpieczne stworzenia, jak i przez Talan – istniejącą od zamierzchłych czasów rasę, której losy są od wydarzeń z pierwszej części gry nierozerwalnie splecione z losami Ziemi. Wcielasz się w Cuttera Slade’a, byłego amerykańskiego komandosa, którego cierpki humor nie zmienił się od lat 90. ani na jotę. Zmienił się jednak świat wokół bohatera – co wpłynie także na niego samego.
Outcast 2 jest kontynuacją Outcast z 1999 roku i produkcja zmierza na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.
Według informacji na Steam – Outcast 2 otrzyma polski dubbing.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To tylko dla mnie ta gra, to jakaś nowość, czy nie jestem osamotniony ? Pierwsze słyszę o tym tytule :p
 

Do góry Bottom