Outriders to dopiero początek. Xbox Game Pass otrzyma w przyszłości kolejnego wysokobudżetowego shootera

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plPosiadacze Xbox Game Pass mają powody do radości. Zasłużony insider zdradził, że Phil Spencer szykuje kolejnego wysokobudżetowego shootera, którego premiera odbędzie się w ww. usłudze
W połowie marca tego roku dowiedzieliśmy się, że Microsoft zadbał o Outriders w Xbox Game Pass. Wiadomość ta ucieszyła posiadaczy konsol Xbox, którzy za śmieszne pieniądze mogą od pierwszego kwietnia wypróbować kooperacyjną strzelankę z zaimplementowaną fabułą od rodzimych deweloperów.
Jak podaje Nick Baker, znany szerzej jako Shpeshal Ed, w najnowszym odcinku podcastu XboxEra (moment 1:19:00): usługa Microsoftu otrzyma w nadchodzących miesiącach kolejnego shootera, którego spokojnie możemy zaliczyć do kategorii wysokobudżetowych gier.
Trudno powiedzieć, o jaką grę chodzi, ale patrząc na sytuację z Outriders - Phil Spencer nie szczędzi pieniędzy i robi wszystko, aby zachęcić każdego posiadacza Xboksa One czy Series X|S do zakupu Game Passa. Trudno stwierdzić, jaką grę Baker ma na myśli, bo obecnie jedynymi "pewniakami" na jesień jest nowy Battlefield i Call of Duty, a te - na 99% - do Game Passa na premierę nie trafią.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Stalker 2 potwierdzony jest , może Far cry 6 ? :D
 

Do góry Bottom