Overwatch pudełko a cyfra pod względem pracy konsoli

TallCandle

Świeżak
Świeżak
Dzień dobry,

Zniesmaczyła mnie cena wersji cyfrowej gry Overwatch na poziomie 350zł. Na ceneo wersje pudełkowe chodzą o połowę taniej. Czy wersje pudełkowe znacznie zwiekszaja hałas pracy konsoli? Obowiazek ściągania dodatkowych gigabajtów mnie nie przeraża, a portfelowi by ulżyło. Jedyne co by mnie zniechęciło do płyty to kultura pracy. Bardzo bym prosił o Wasze doświadczenia z wersją pudełkową. Śmigam na Xbone X.
Pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam gram normalnie w Overwatcha pudełkowego, jeszcze żadna gra mnie nie zniechęciła napędem do grania. Gorzej to chodzą PS4ki z płytą w napędzie, bo masz wrażenie, że konsola Ci z biurka odleci. Xbox ma spoko kulturę pracy.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Mam dosyć sporo tytułów w pudełkowej wersji ponieważ jestem skromnym estetą i lubię mieć wyeksponowane przedmioty.
Tytuły pudełkowe można znaleźć o wiele taniej dlatego również jest to dla mnie dużym plusem.
Konsola jest umiejscowiona w szafce RTV na półce i uwierz mi ja tam nie słyszę żeby płyta pracowała.
Bardziej martwi mnie to, że jak przełączam się między tytułami to bez względu na to jak długo bym w jakąś grę nie grał to i tak wiatraki nabierają kosmicznej prędkości i wtedy je naprawdę słychać, zawsze się o to boję bo miałem x360 i prędkość wiatraków oznacza dla mnie zawsze katastrofę.
Może @kuleczka91 wie coś więcej o tej dolegliwości ?
konsola x1 fat pierwszej generacji
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może @kuleczka91 wie coś więcej o tej dolegliwości ?
konsola x1 fat pierwszej generacji
Nic mi o tym nie wiadomo, bo jak miałam fata to po roku czasu dopiero chodził głośniej, w Sce nie mam tego problemu.
 

TallCandle

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za Wasze odpowiedzi! Pierwsza płytka zakupiona, choć zdecydowałem się na Soul Calibura VI, ale Overwatch też z pewnością wpadnie, bo przekonaliście mnie do płytek. Wasze zdrowie popijam.... Vifonem. :alkus:
 

Do góry Bottom