Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Jestem nowy i od niedawna interesuje się X360 ponieważ zamierzam go w najbliższych dniach kupić (Arcade). Moje pytanie jest takie co to za metoda widziałem na YouTube jak ludzie to robią, owijanie w koc albo w coś innego. Proszę powiedzcie czy to jest głupota czy może to naprawdę pomagało?. Dziękuję
------------------------

Aby nie zakładać nowego wątku:
Chciałbym pograć na X360 wykorzystując ekran od laptopa :), czy może być do tego zwykła karta zewnętrzna USB TV Tuner? Wiem że bezpośrednie podłączenie do laptopa nie wchodzi w grę przynajmniej z moim modelem :-\. Laptop to Toshiba L40-17Q.......a na allegro jest kilka takich tunerów z wejściami rozmaitymi. Proszę o pomoc. Dziękuję.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Jesli planujesz zakup Arcade i "zaczales se interesowac" powinienes wiedziec, ze sa to konsole z poprawionym chlodzeniem i procesorem 65nm. Ne ma mowy o owijaniu w recznik, gdyz te modele sa zdecydowanie mniej wadliwe od starszych (ktore sie przegrzewaly). Poza tym ta metoda pomaga na krotki czas, pozniej serwis ci nawet nie pomoze i konsola do smieci. Ale tobie to nie grozi (arcade).

Co do laptopa, jasne ze mozsz kupic sobie tuner tv,ale jakosc bedzie taka sobie, umowmy sie-znosna, leci to po composite. Poza tym matryce w laptopach nie sa najwyzszych lotow, wlasciwie to zalezy z ktorej polki masz lapka. Kontrast ogolnie do dupy. Ale dla chcacego nic trudnego, lepsze to niz nic.
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

No co do zakupu konsoli to gdybym nie trafił na to forum to bym kupił szajs Premium 90nm i długo na pewno bym nie pograł. Czytanie nie boli i teraz wiem że Arcade to idealna wersja dla mnie z moim zasobem finansowym. A co do laptopa to niska półka dałem za nówkę w sklepie 1600zł więc wiem że tutaj nie będzie ale chcę chociaż czasami pograć na spokojnie na sowim sprzęcie a nie latać i grać u starszych na LCD.

A jeszcze jedno pytanie czy warto dokupować jakieś inne kable do konsoli prócz tych dołączonych do zestawu Arcade? Czy na 32" LCD z HDReady warto inwestować w kabel HDMI?
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

MiQ napisał:
No co do zakupu konsoli to gdybym nie trafił na to forum to bym kupił szajs Premium 90nm i długo na pewno bym nie pograł. Czytanie nie boli i teraz wiem że Arcade to idealna wersja dla mnie z moim zasobem finansowym. A co do laptopa to niska półka dałem za nówkę w sklepie 1600zł więc wiem że tutaj nie będzie ale chcę chociaż czasami pograć na spokojnie na sowim sprzęcie a nie latać i grać u starszych na LCD.

A jeszcze jedno pytanie czy warto dokupować jakieś inne kable do konsoli prócz tych dołączonych do zestawu Arcade? Czy na 32" LCD z HDReady warto inwestować w kabel HDMI?
Premium tez ma 65 nm i falcona.
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

karol191 napisał:
Premium tez ma 65 nm i falcona.
Ja wiem ale mówiłem o 90nm bo one teraz kosztują grosze na allegro, a 65nm w premium to już troche nie na moją kieszeń;/.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Dokladnie. Co do kabli-do arcade dostajesz zwykle cinche z przelotką na scart (euro). Jesli chcialbys poszarpac na LCD z jakoscia HD, musisz kupic kabelek component do x'a, albo no ewentualnie jakis HDMI, ale nie drogi, bo jakosc bedzie taka sama jak na componencie, a wiec nie przeplacaj.
Pod 32 cale HD wystarczy Ci taki: http://www.allegro.pl/item364134142.html
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Czyli jak chcę kupić kabel HDMI-HDMI to on nie musi być z przeznaczenia na X360? Może być taki kupowany na allegro w dziale RTV? jakaś wersja 1.3?

Sorki że zadaje tyle pytań ale chociaż teraz mogę się dowiedzieć pary rzeczy z jednego miejsca.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Jesli chodzi o HDMI to tak, zwyczajny ze sklepu RTV, w koncu xbox ma wyjscie HDMI. Natomiast jesli chodzi o component to specjalny musisz kupic pod x'a, jak na aukcji przykladowej.
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Ok to już wszystko wiem dzięki za informacje...........
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Prosze bardzo. ;)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Owijanie w ręczniki? Co to za sposób?

Co do ręczników to możesz to zrobić np jak zadzwoniłes na gware i czekasz na kuriera :)
Juz lepiej xclampa
 

Do góry Bottom