Pad, aku do pada

lukiuki

Użytkownik
Użytkownik
Witam zakupiłem aku do pada z interfejsem do ładowania i podobno z menu konsoli można zobaczyć poziom enegii baterii. Moje pytanie jest następujące,gdzie mianowicie znajduje się ten wskażnik baterii z padu w menu xa360?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Pad, aku do pada

krótko naciśnij X na padzie (ten środkowy co ma wokół podświetlenie) i u góry jest taka bateryjka
 

lukiuki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pad, aku do pada

Witam mam teraz następujące pytanie. Podczas gry w xa na padzie świeci mi kontrolka że jestem podłączony, to jest normalne. Ale od czasu do czasu migają wszystkie na zamiane. Co to może być? Dodam że dzieje mi się tak na bateriach jak i na aku. Dzięki za wszelką pomoc. Pozdro.
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pad, aku do pada

Oznacza to że rozładowują się baterię. Pewnie ich nie doładowałeś, albo kupiłeś badziewne akumulatorki za 3zł sztuka które kiepsko się ładują.
 

master111

Świeżak
Świeżak
Odp: Pad, aku do pada

a nie dostaje sie aku do pada w zestawie jak sie kupuje xbox 360?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pad, aku do pada

Nie, albo kupujesz charge and play kit (odradzam) albo kupujesz aku za ~30zł (za 35zł dorwałem 4aku + ładowarka w makro, nie pamiętam kiedy ostatnio je ładowałem ;))
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pad, aku do pada

Ja mam akumulatorki z GP 2500 chyba i bardzo sobie chwale. Laduje nie wiem, moze raz na tydzien, jak nie rzadziej. Ogolnie to ten wskaznik bateryjki jest beznadziejny, bo na akumulatorach caly czas wyswietla mi 3/4 kreski, a naladowane sa na full i smigaja, jak juz pisalem, ponad tydzien. :p
 

master111

Świeżak
Świeżak
Odp: Pad, aku do pada

a na allegro.pl tez sie pewnie kupi ladowarke i aku?

edit
charge and play kit?mozesz mi to wyjasnic bo jestem nowy i dopiero zamierzam kupic xbox 360 moze nawet w tym tygodniu.i nie wiem czy lepiej kupic premium czy arcade?bo nie wiem ile save mnie wiecej sie na karcie miesci?

Nie pisz postów pod sobą! //spike200
 

Do góry Bottom