Pad bezprzewodowy problem

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z padem, a mianowicie brak zadnych oznak zycia. gralem sobie spokojnie w wolverina i wylaczylem konsole. jak wlaczylem ja ponownie pad juz niechcial sie podlaczyc, zadnej reakcji. sprawdzalem na kablu play & charge i na bateriach. macie jakis pomysl ? pad nawet nie spadl na ziemie (tzn podczas tej gry ;p )
 

elempl

Banned
Użytkownik
dzwoń do ms z reklamacją dostaniesz nowego :)
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
dzwoń do ms z reklamacją dostaniesz nowego :)
chetnie, ale niemam gwarancji.
 

xCinek

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj go od nowa przyłączyć do xboxa, tzn tym przyciskiem na konsoli O)) a później tym samym na padzie
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
nie problem z podlaczeniem, a z wlaczeniem. zadna dioda niezapala sie ani na sekunde
 

Silvestris

Świeżak
Świeżak
Ja też mam włąśnie mały problem z padem. Połamał mi się prawy analog, ale pad działa. Czym mogę rozkręcić pada by jakoś zrobić ten anlog? Bo zwykłym śrubkrętem nie da rady
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Torxem pewnie 8 lub 10
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Pada mozesz rozkrecic bez najmiejszych klopotow zwyklym plaskim srubokrentem odpowiedniej wielkosci :p Musisz tylko wypilowac male wglebienie w srubokrecie pasujace do "dzyndzla" w srubce. Wiem bo sam tak rozkrecilem mojego pada. A co do tego analoga to wydaje mi sie ze wystarczy go skleic kropelka i po klopocie ..
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pada mozesz rozkrecic bez najmiejszych klopotow zwyklym plaskim srubokrentem odpowiedniej wielkosci :p Musisz tylko wypilowac male wglebienie w srubokrecie pasujace do "dzyndzla" w srubce. Wiem bo sam tak rozkrecilem mojego pada. A co do tego analoga to wydaje mi sie ze wystarczy go skleic kropelka i po klopocie ..
A czy jest jakieś profesjonalniejsze narzędzie do tych padów.:)
 

ZonkMan

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak miałem, musisz wyciągnąć i włożyć baterie, powinno działać
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Ja tak miałem, musisz wyciągnąć i włożyć baterie, powinno działać
Myślisz że tego nie zrobił ?
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Piszę wyraźnie czym rozkręcić pada? Śrubka wygląda jak torks ale ma w środku łebka jakiś bolec.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bo to taki torx kupiłem go, po 2 h szukania na mieście
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo to taki torx kupiłem go, po 2 h szukania na mieście
A jak się fachowo nazywa?
 

ops2

Świeżak
Świeżak
TorXboX360........:)
 

Do góry Bottom