pad od ps2 do xbox 360

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Tu jest aukcja gdzie można podłączyć pada od ps2 do xbox 360, chyba jest wymagany pad przewodowy. PODLACZ PADA OD PLAYSTATION 2 do X360 (871193170) - Aukcje internetowe Allegro
 

Damoo94

Użytkownik
Użytkownik
bez sensu :confused:
 

InPirats

Banned
nie estetycznie to będzie wyglądać.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ktoś gra w tekena to chyba rozwiązanie godne uwagi
 

Damoo94

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ktoś gra w tekena to chyba rozwiązanie godne uwagi
Mnie lepiej się gra na padzie od xbox 360
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
mi to szczerze mówiąc obojętnie. Napisałem tan temat, ponieważ może komuś się przyda.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Fajna reklama.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
jak coś to ja tego nie sprzedaje i nawet nie znam gościa, który to sprzedaje. On jest z POZNANIA a ja z ZIELONEJ GÓRY
 

Damoo94

Użytkownik
Użytkownik
jak coś to ja tego nie sprzedaje i nawet nie znam gościa, który to sprzedaje. On jest z POZNANIA a ja z ZIELONEJ GÓRY
luz.Wątpię czy ktoś to kupi
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
A jak dla mnie to dobre bo do gier bijatyk to w sam raz krzyżak z ps bo ten od x to jest katastrofa
 

wsaadman

Użytkownik
Użytkownik
A jak dla mnie to dobre bo do gier bijatyk to w sam raz krzyżak z ps bo ten od x to jest katastrofa
Dokładnie, każdy kto chce pograć chociaż trochę poważniej w bijatyki, odczuje to prędzej czy później.
 

Wasaty Sajanin

Świeżak
Świeżak
Posiadam ta przejsciówke i moge potwierdzic ze jest rewelacyjna. Zero laga, analog button dziala na padzie ps2 jak xowy menu button, ogólnie bardzo polecam.
 

Partyzant

Użytkownik
Użytkownik
A jak dla mnie to dobre bo do gier bijatyk to w sam raz krzyżak z ps bo ten od x to jest katastrofa
Prawda panie, właśnie to kupiłem. Chociaż mój pad w tekkenie 6 dla takich postaci jak King/Armor King, Dragunov, Law sprawuje się wyśmienicie to już przy 'ćwiartkach' jest tragedia. Mam tylko nadzieje, że pad na kablu jest potrzebny jak w przypadku XFPS jednorazowo bo sam nie posiadam takiego pada, będe musiał od kumpla pożyczyć.

DO autora tematu - dzięki stary, szukałem tego pod "przejściówka" itp, za nic znaleźć nie mogłem hehe.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
To możesz później napisać jak to się będzie sprawować ;D Myśle, że dużo osób będzie zainteresowana tym. Dzieki
 

zaton94

Użytkownik
Użytkownik
A mam pytanie kierownica od ps2? będzie na tym działala?
 

Szuwar_R

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem że potrzebny jest przewodowy pad do x360 żeby to działało.?
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Raczej tak, jak kolega to kupił to myśle, że napisze jak ??? co??? i w ogóle czy warto wydać na to kasę.
 

Szuwar_R

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie warto ;) nie wyobrażam sobie grania w bijatyki na d-padzie od x'a :D także uzbieram na pad przewodowego i biorę :D dzięki za linka bo już chciałem kupować pada od madcatz albo joytech ale myślę że dual shock będzie lepszy ;)
 

Partyzant

Użytkownik
Użytkownik
Raczej tak, jak kolega to kupił to myśle, że napisze jak ??? co??? i w ogóle czy warto wydać na to kasę.
Jak posiadasz przewodowego pada/kierownice to zdecydowanie warto, gram padem od PS One i jest kolosalna różnica, mam wręcz wrażenie że mój bezprzewodowy pad od X360 ma jakiegoś minimalnego laga, teraz kopię zady kumplom ostro hehe :) Miałem szczęście bo udało mi się na biegu skombinować przewodowego pada, niestety on jest potrzebny za każdym razem gdy podłączamy przejściówkę, głupio to rozwiązane, imo powinno być tak że potrzebny jest tylko raz by zaprogramować urządzenie, ale nie ja projektowałem tę przejściówkę.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Jak to się podpina w ogóle? Do czego ten przewodowy pad jest tu potrzebny? Wpinamy pada do pada czy co .? Jeśli tak to ładny bezsens. :p
 

Do góry Bottom