Wiam, wczoraj wieczorkiem wszystko było ok z padem, dziś grając w fifę zauważyłem że za każdym razem piłkarze dziwnie przyjmują piłkę tak jakby było non stop wciśnięte przyspieszenie. I tak właśnie się później okazało, w fifie nie trzymając żadnego przycisku piłkarz biegł, a w menu Rb znów nie działa (w fifie Rb to sprint), ponadto LT czyli guzik odpowiedzialny za triki tez padł. Pad nie spadł, zawsze o niego dbałem, wygląda jak nowy i ma 2 miesiące. Co mogło się stać?, nie mam gwarancji.
Nie pisz jednego postu pod drugim w odstępie kilku minut, używaj funkcji edytuj TigraTeam
Nie pisz jednego postu pod drugim w odstępie kilku minut, używaj funkcji edytuj TigraTeam