Pad oszalał, nie działa Rb

wasil23oki

Użytkownik
Użytkownik
Wiam, wczoraj wieczorkiem wszystko było ok z padem, dziś grając w fifę zauważyłem że za każdym razem piłkarze dziwnie przyjmują piłkę tak jakby było non stop wciśnięte przyspieszenie. I tak właśnie się później okazało, w fifie nie trzymając żadnego przycisku piłkarz biegł, a w menu Rb znów nie działa (w fifie Rb to sprint), ponadto LT czyli guzik odpowiedzialny za triki tez padł. Pad nie spadł, zawsze o niego dbałem, wygląda jak nowy i ma 2 miesiące. Co mogło się stać?, nie mam gwarancji.

Nie pisz jednego postu pod drugim w odstępie kilku minut, używaj funkcji edytuj TigraTeam
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
W Fifie sprint domyślnie ustawiony jest pod RT (prawy spust). Nie możesz sprawdzić przypadkiem, jak pad sprawuje się w innych grach?

/Wysłane z telefonu/
 

wasil23oki

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem go teraz pod komputerem...poprze czujnik, i wybrałem kontrolery do gier i właściwości i tam jak są te guziki wszystkie to rb nie jest wciśnięty dopóki nie zrobię jakiegoś ruchu tzn, jak porsze gałką czy wcisne jakis guzik rb staje sie włączony i juz nie idzie z tym nic zrobic...klikanie nie pomaga...
 

ligeza

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam podobny problem, rozebrałem pada ale nie wiem co mogło się uszkodzić. Tak jakby klawisz RB był ciągle wciśnięty. Czy może ktoś coś doradzić? Czy wymiana tego układu elektronicznego od przycisku pomoże, czy problem może być w czymś innym?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapewne jest uszkodzony. Wymiana powinna pomóc.
Dodam, że nie jest to łatwa robota, jeśli masz dobre zdolności manualne to sobie z tym poradzisz.
Jeśli nie, oddaj do jakiegoś 'fachowca-elektronika', za flache Ci to zrobi. ; )
 

ligeza

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapewne jest uszkodzony. Wymiana powinna pomóc.
Dodam, że nie jest to łatwa robota, jeśli masz dobre zdolności manualne to sobie z tym poradzisz.
Jeśli nie, oddaj do jakiegoś 'fachowca-elektronika', za flache Ci to zrobi. ; )
Dzięki za naprowadzenie, aby się upewnić to odgiąłem tą blaszkę z przodu (wystarczyło tylko z tych dwóch górnych czarnych punktów oderwać) i wyciągnąłem ten przycisk oraz blaszkę która była pod przyciskiem, przedmuchałem, poskładałem z powrotem tak jak było i kropelka superglue. Pad działa jak nowy. Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom