PAD SIĘ ROZŁĄCZA. POMOCY!

Deniss97

Świeżak
Świeżak
Witam! Potrzebuje pomocy , mam nadzieje ze ktoś miał coś podobnego i mi pomoże. Otóż posiadom konsole Xbox One zwykłą czarną. Pewnego dnia grałem wieczorem, potem wylaczylem konsole a nazajutrz wlaczylem jakby nigdy nic . Problem zaczol sie gdy pad wyrywkowo bez powodu się wyłączał i mrugał . I tak co chwile , co chwile tylko komunikat w przypadku jakiejs gry (podlacz ponownie kontroler) . Ale bywalo tez i tak ze grajac w gre wyscigową nagle samochod skrecal na maxa w lewo z gazem w "podloge" po czym po sekundzie wysakiwal wyzej wymieniony komunikat . Uprzedzam : tak wymienialem 100x baterie, nie zaklucam niczym zasięgu bo przelaczalem Xboxa w rozne miejsca w domu jak i konsolowni . Wkoncu nadszedl czas oddac go do miejscowego goscia ktory wlasnie prowadzi taką konsolownie . Zamienił mi jakiś tam moduł wifi czy tam radiowy lecz nic to nie dało . Wiemy napewno ze to nie wina pada bo probowalismy na 10 padach . Wina lezy po stronie konsoli . Kiedy juz osiedlowy gosciu z konsolownii rozlazyl rece wyslal sprzet na drugi koniec Polski . Gdzie wrocil do mnie po 10 dniach z informacją ze oni pierwszy raz się z takim czymś spotykają i przyslowiowo "niektorych rzeczy nieda sie naprawic" . Moze ktos z was mi pomoże? Powtorze i zaznacze : pad działa na 100 procent , baterie są OK . Nic nie zakluca sygnalu itd. Poprostu pad wyrywkowo sie rozlacza na pare sekund lub wogole nie widzi konsoli albo i losowo sam sobie wywoła reakcje gdybym coś klikal mimo iz tego nie robie . Proszę o pomoc . ps . Przepraszam za nieuzywanie Polskich znakow ale pisze to przed wyjsciem do pracy a robie to na telefonie . Prosze o pomoc , pozdro!

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprobuj go jeszcze raz sparować z konsolą.

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zamów z chin/sprawdź Allegro moduł łącznościowy.

Excelsior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja stawiam na kabel

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja stawiam na kabel
Rozwiń swoją myśl, proszę.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj dac ustawienia fabryczne

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spróbuj dac ustawienia fabryczne
Typowe myślenie osoby z infolinii :D. Nie działa? A resetowal Pan? [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podpowiadam Ci w razie gdybys chciał dzwonic na support microsoftu, to juz nie musisz :D

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może trzeba zrobić aktualizacje oprogramowania pada. Nowy firmware.

Do góry Bottom