Pad się wyłącza - wibracje

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Od dłuuuuugiego czasu mam problem z padem.
Otóż gdy gram np. w fife street to nagle pad się wyłącza.
Wyłącza się on przez to że wibruje.
Kiedy wyłączam wibracje w grze wszystko jest ok pad sie nie wyłącza ale w niektórych grach nie da się wyłączyc wibracji co totalnie utrudnia gre takie włączanie co 5 minut pada.
Czy to problem z wejsciem na baterie że nie stykają czy coś innego?
Może wystarczy dokupić chagre&play?
Pomóżcie
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Też tak miałem i jak wyłączyłem całkowicie wibracje to już się nie wyłącza pad.Możesz je wyłączyć w ustawieniach klocka, ale nie pamiętam gdzie to było.
 

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
tak, tylko teraz jestem jeszcze ciekawy czy to jest problem z nie łączeniem sie pada do x'a i jak kupie nowego pada to znowu sie tak bedzie robic.
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź czy baterie są naładowane, ja miałem to samo i po zmianie baterii na nowe nie zauważam już tego problemu :)
 

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
Baterie mają full kresek to tak sie nie robi a gdy jedna kreseczka z poziomu bateri spadnie to odrazu problem się pojawia.
najciekawsze jest to że raz przy wibracjach jest normalnie a raz nie
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem to na 100% wibracje weź je wyłącz całkowicie i zobacz jak się gra żeby je wyłączyć trzeba zrobić tak Guide button(czyli ten okrągły guzik na środku pada)>preferencje>wibracje.
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze to nie baterie tylko ogniwa
po drugie wkładaj akumulatory a nie ogniwa

a jak się rozłącza przywibracjach, to może w srodku cos sie luzuje albo co, i jest mogiła

a X pewno masz po polsku, to psozukaj wylaczenia w ustawieniach systemu
 

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
ok. wibracje wyłączone. wszystko działa ; ) dzięki
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Co wy piszecie??? Nie wylaczaj wibracjii bo to jedna z zalet grania na padzie to raz. Dwa to nie jest to wina bateri tylko tego pudeleczka do ktorego wkladamy baterie. Wystarczy ze rozciagniesz te sprezynki ktore sa w srodku pada i pad sie nie bedzie wylaczal a i wibracje bedziesz mial...

Ps. I po co chlopaka w błąd wprowadzacie?! Nie znacie sie to nie piszcie takie cos jak "wyłącz wibracje" bo to jedna z zalet pada.... zal
 

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
A oco chodzi z tym darmowym padem od ms? możecie mi krok po kroku wyjaśnic oco kaman?
 

Neqiu

Banned
Mozna wylaczyc wibraje w kazdej grze musisz w konsoli zmienic :p
 

maxan

Banned
Baterie mają full kresek to tak sie nie robi a gdy jedna kreseczka z poziomu bateri spadnie to odrazu problem się pojawia.
najciekawsze jest to że raz przy wibracjach jest normalnie a raz nie
To że baterie maja full kresek nic nie znaczy ;] konsola dobrze wykrywa tylko stan oryginalnych akumulatorów MS (takich jak są w play and charge) ;] Może masz słabe baterie ile juz na nich młucisz ? ;] Ja tam wole grac z wibracjami ;]
 

kraju19

Użytkownik
Użytkownik
Dobra już wszystko wiem. Temat do zamknięcia.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
kraju19 darmowe pady dawali wtedy gdy ktoś odesłał zepsutego pada do ms a oni zamiast naprawy dawali nowego :) Najlepiej odeślij tego pada do ms i wyjaśnij im przez telefon o co chodzi na pewno ci pomogą
 

qler85

Świeżak
Świeżak
witam
kupiłem specjalne (chyba nieoryginalne) akumulatorki 4800mah do xboxa 360 i mam problem bo pad się wyłącza
od nowości bateria była chyba rozładowana bo się sam pad od razu praktycznie wyłączał (podłączyłem ładowanie do portu usb i zostawiłem tak na ok 8h), bateria ściśle przylega, nie sądzę aby był problem z jakimś poluzowaniem czy coś w tym stylu
w akumulatorku z tyłu jest jedna dioda, po podłączeniu ładowania zaświeciła się na zielono, po ok 8h ładowaniu (po tym czasie raczej musiała się naładować ?) dalej się świeciła (dziwne chyba bo powinna zgasnąć ?), w konsoli pokazuje 3 kreski (full)

co się dzieje:
- wyłącza się sam co pare minut
- wyłącza się zawsze gdy nacisnę przycisk RT (strzału w grze - wibracje)

co jest nie tak ?
 

zooooounk31

Banned
rozciagnij sprezynki w pudełeczku w ktorym sa trzymane baterie lub sprobuj przykleic kawalkiem tasmy klejacej pudeleczko do pada, moze podczas wibracji luzuje sie milimetr za duzo i nie styka, sprobuj, nie zaszkodzi - szkoda tracic te przyjemnosc w graniu jaka sa wibracje <hehehehe>:DD
 

Antenelles

Banned
Użytkownik
Co wy piszecie??? Nie wylaczaj wibracjii bo to jedna z zalet grania na padzie to raz. Dwa to nie jest to wina bateri tylko tego pudeleczka do ktorego wkladamy baterie. Wystarczy ze rozciagniesz te sprezynki ktore sa w srodku pada i pad sie nie bedzie wylaczal a i wibracje bedziesz mial...

Ps. I po co chlopaka w błąd wprowadzacie?! Nie znacie sie to nie piszcie takie cos jak "wyłącz wibracje" bo to jedna z zalet pada.... zal
Co ty pieprzysz ... Wibracje to największy SZIT jaki wymyślono ;]
 

qler85

Świeżak
Świeżak
ok dzięki za pomoc, w sumie możliwe że coś ze stykami było bo po wyjęciu i ponownym włożeniu akumulatorka nagle wszystko zaczęło działać bez zarzutu :DD

a wiecie jak to w z tym ładowaniem akumulatorka jest ? bo po podłączeniu do ładowania świeciła się ta zielona dioda i po tych 8h od włączenia ładowania nadal się świeciła, nie powinno to być czasem jakoś sygnalizowane że bateria już w pełni naładowana ?
 

Do góry Bottom