Pad sie wyłącza

wiwer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!Mam problem z padem,wyłącza mi się podczas grania.Czy przyczyną może być jakaś aktualizacja?Chciałem pograć w UFC 2010 i wyskoczył mi komunikat że jak chcę zagrać w tą grę to muszę dokonać aktualizacji(aktualizacja była z płyty)i od tego momentu zaczeły się problemy z padem.Konsola jest przerobiona ixtreme 1.60.Czy ktoś miał taki problem ,czy jest to wina sprzętu?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
może baterie ci siadają ??
 

Moriu

Użytkownik
Użytkownik
A przy innych grach tak sie dzieje ? Spróbuj docisnonć klapke od bateri i sprawdź czy baterie sie nie kończa (świeca sie 4 diody na logu na padzie).
 

wiwer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzę.Czasami odpowiedź faktycznie może być prozaiczna
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
a może za pad jest za daleko konsoli? ew. słabe baterie
 

mlkgmk

Banned
Ja miałem podobny problem bo jak się okazało baterie były "za krótkie". Po prostu przy mocniejszym wstrząsie klapka ruszała się i brakowało styku. Problem rozwiązałem kupując zestaw Play&Charge.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy przyciski na około "X" mrugają? 1 a 4, 2 a 3?
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Baterie wyczerpane, to jest pewnie problem.
Aktualizuje się gry, jak masz Live - ew. u mnie tak jest.

Być może, złe baterie, zakup Play&Charge pomoże.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
OMG ciężko kupić nowe baterie? Jedna bateria 1,20zł. Jak są lipne baterie to czasem nie świecą się diody wokół przycisku XBOX GUIDE. Baterie, baterie, baterie. Update nie moze miec z tym nic wspolnego ;d
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
masz moze kabel do pada? jak tak to go podepnij i zobaczysz co sie bedzie dzialo.
- idz do jakiegos kumpla niech Ci pozyczy pada na jakies 5 min i sprawdzisz
-baterie
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak mamy Ci pomóc jeśli nie odpowiadasz na nasze pytania? Pojawiły sie chyba ze 3 pytania do Ciebie które mogą mieć związek ze sprawą, jeśli na nie nie odpowiesz to nic dalej nie poradzimy... no chyba że już wszystko jest ok
 

mooncat

Świeżak
Świeżak
mam play and charge kit (oryginalny) od półtora roku. jest stale podłączony przez USB do konsoli i w ogóle go nie odłączam . a gram dosyć dużo... działał bez zarzutu a od wczoraj pad regularnie i coraz częśćiej się wyłącza w czasie gry :mad: ( komunikat "podłącz ponownie kontroler" ). Potem albo sam się włącza albo ja wyjmuję akumulator i wszystko podłączam i jest chwilę ok...
Zmieniłam pad na zapasowy i ten też się wyłącza. czy to znaczy , ze jest juz zużyty mój play&charge kit? czy wina konsoli ? Na ile miesięcy/lat wam starcza Play&Cahrge?

obecnie światełko na P&C sie nie pali w ogóle, a stan baterii po przyciśnieciu środkowego przycisku, jest niby na 3 kreski... Czy to znaczy, że P&C do wymiany ? :( czy coś po prostu trzeba przeczyscić czy coś?
 

Dragonir

Banned
mooncat sam sobie odp. ..
Co może mieć konsola do baterii lub akumulatora w dżojstiku pewnie ten play and charge kit padł porostu ..
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
A może moduł RF? W konsoli lub padzie. Sprawdź pada u kogoś innego, jak będzie działał, to można go wykluczyć.
 

mooncat

Świeżak
Świeżak
to była wina p&ch, straszny szajs , no ale nie było ma innego wyjścia jak kupić nowy... teraz wszystko działa, chyba M$ specjalnie wypuszcza taki shit co się po roku psuje, żeby kupować co jakiś czas nowe :mad:

@Dragonir: była jeszcze mozliwość , że np port USB konsoli padł czy coś i akumulator P&C prądu nie mógł pobierać, odpukać :p
 

grzes139

Banned
ja mysle ze baterie
 

sebpas

Użytkownik
Użytkownik
ja tez bym na baterie stawial chyba ze kolega rzuca padem o sciany hehe i teraz cos niestyka :D
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Problem został rozwiązany, więc panowie z góry - zgłaszam wasz post do moderacji za SPAM.

Co do autora tematu, jeżeli masz coś do Microsoftu, zadzwoń do nich i powiedz prosto w nos. Kupiłeś play&charge shitowne na allegro to masz teraz problem.
 

GryzekPL

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązałem kupując zestaw Play&Charge.
E tam " Graj i ładuj " jest przereklamowane . Kupiłem dwa i po 10 miesiącach
musiałem grać z kablem podłączonym do konsoli przez cały czas bo inaczej
pad się wyłączał .
Najlepiej kupić zwykłą ładowarkę do baterii i pięknie wszystko śmiga .
 

Bartek7

Banned
baterie zmień ;] pad do śmieci
 

Do góry Bottom