Pad xbox 360 elite

da27

Banned
Użytkownik
witam wszsystkich .
chciałbym sie dowiedzieć ile godź wytrzyma pad od konsoli xbox 360 elite??
i co to jest z przodu pada takie dziwne długie wejśćie?
 

chomik01

Banned
Użytkownik
to wejście to jest na kabel
zależy jakie masz baterie jak naładowane w 100 % to z 6 h
 

da27

Banned
Użytkownik
ale ja na padzie grałem juz około 50 godź i nadal działają to są te orginalne
.
a kabel do czego???
 

only

Użytkownik
Użytkownik
6 godzin? jakich ty baterii uzywasz? za 50 groszy? ja mam akumulatorki Duracella 2500 mAh. dziennie gram 2 godziny, głównie strzelanki, przy każdym strzale wibracje i trzymają mi ponad 2 tygodnie, jak wyłacze wibracje to jeszcze dłużej.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dokladnie mi na akumulatorach 2600 z wylaczonymi wibracjami grajac jakies 1-2 godz dziennie wytrzymuja 3-4 tyg
 

Ponker

Banned
Użytkownik
Jesli chodzi ci o pad bezprzewodowy to ja uzywam baterie Energizer wystarczaja mi one na ponad 35 godzin gry z właczonymi wibracjami
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Jesli chodzi ci o pad bezprzewodowy to ja uzywam baterie Energizer wystarczaja mi one na ponad 35 godzin gry z właczonymi wibracjami
Ja mam baterie te z kompletu Energizer, trzymają juz tydzien (srednio 2/3 godz dziennie włączony X) i pokazuje pełen stan baterii, wiec nie wiem co tam ktos ma ze trzyma 6godzin. Pozalic sie z takimi bateriami ;)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Wskaźnik jest prawidłowy TYLKO DLA CHARGE&PLAY KIT OD M$! :) A baterie 1900MaH trzymają mi juz 2 dzień, 5 godzin dziennie ;)
 

da27

Banned
Użytkownik
ja używam baterii Energizer 2015 cz coś takiego.
a jak widać ze za chwile sie ma rozładować pad jakieś oznaki są tego czy sie wyłącza bez wcześniejszych powiadomień????
 

szczyl7

Użytkownik
Użytkownik
będą się swiecic diody na padzie na zmiane 1z4 i 2z3 ale na takim stanie baterie pociągną ci jeszcze kilka dobrych godzin
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
ja używam baterii Energizer 2015 cz coś takiego.
a jak widać ze za chwile sie ma rozładować pad jakieś oznaki są tego czy sie wyłącza bez wcześniejszych powiadomień????
Jak wcisniesz przycisk X'a na padzie, ten z logo Xbox'a to w lewym rogu masz poziom baterii :)
 

szczyl7

Użytkownik
Użytkownik
Jak wcisniesz przycisk X'a na padzie, ten z logo Xbox'a to w lewym rogu masz poziom baterii :)
Tylko że ten wskaźnik działa prawidłowo tylko z oryginalnym Play&Charge
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Jakie akumulatorki do pada polecacie? Firma, pojemność?
 

kubaj

Użytkownik
Użytkownik
Sanyo Eneloop ja mam takie i są świetne. Ale Energiezer Durecell Philips Sony też są dobre.
 

Do góry Bottom