Pad xbox elite problem

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przestańcie grać w soulslajki i platformówki to padów nie rozwalicie.Kupiłem w listopadzie za 400 z olx 45 km do gościa pojechałem bo miał 2 nówki nie rozpakowane od 2 lat, sam jest w top 50 ale na ps4 w jakimś fpsie,gwarancja się kończyła i chcial opchać ,gram namiętnie pół roku nic się złego nie dzieje.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
gram namiętnie pół roku nic się złego nie dzieje.
Jeszcze Ci się nic nie dzieje ;) Mój ma już ponad 2 lata i się sypie. Rb padło raz na AC: Origins, a drugi raz na bijatyce. Guma się zaczęła odklejać miesiąc temu ;)
 

touareg72

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przestańcie grać w soulslajki i platformówki to padów nie rozwalicie.Kupiłem w listopadzie za 400 z olx 45 km do gościa pojechałem bo miał 2 nówki nie rozpakowane od 2 lat, sam jest w top 50 ale na ps4 w jakimś fpsie,gwarancja się kończyła i chcial opchać ,gram namiętnie pół roku nic się złego nie dzieje.
No można też wydać sześć stów na pada i go za szybkę wstawić .Ja przy drugim padzie analogi przypisałem pod łopatki ale gumy już się nie da he he he .
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś znalazł złoty środek na te cholerne odklejajace sie gumy, gdzieś można dostac dolna obudowę, rozmawiał ktoś z M$?
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie lubię nikomu przyznawać racji ale coś w tym jest ,guma mi się trochę odkleiła z prawej strony a ja baaardzo dużo gram,mam cały czas do usranej śmierci. Jutro zapylam po kropelkę.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Ja reklamowałem z powodu gumy reszta była cacy. Przysłali nowego.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja reklamowałem z powodu gumy reszta była cacy. Przysłali nowego.
To w ramach gwarancji, a co zrobić z trzyletnim padem, jak sprawdzić ile ma gwarancji jak kupowany z drugiej ręki.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
To w ramach gwarancji, a co zrobić z trzyletnim padem, jak sprawdzić ile ma gwarancji jak kupowany z drugiej ręki.
Pisz do suportu podasz numer seryjny sprawdzą.
 

Do góry Bottom