Pad XBOX ONE S Windows 10

Diabel200

Świeżak
Świeżak
Posiadam pad Xbox ONE S ( 6CL-00002), podłączonego do PC z Windowsem 10 poprzez bluetooth (zwykły), zainstalowałem xbox accessory, pad jest wykrywany przez system jak i w grach, Ale mam 2 problemy.
1.Jak podłącze go przez kabel USB (zwykły od tel z obsługą danych) w celu aktualizacji pada nie jest wykrywany przez xbox accessory, mimo że w grach działa na kablu.
2. Pad ma złącze słuchawkowe 3,5 mm gdy podłącze słuchawki do Pada brak dźwięku.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2. Pad ma złącze słuchawkowe 3,5 mm gdy podłącze słuchawki do Pada brak dźwięku.
Podłączę się pod temat. Pod win10 mam dźwięk z pada ale tylko gdy pad jest podłączony przez kabel pod laptopem
 

Diabel200

Świeżak
Świeżak
@jejek
a robiłeś update pada ? jak u Ciebie wygląda sytuacja jak podepniesz przez kabel w akcesoriach xbox widzi Ci ?
 
Ostatnia edycja:

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jejek
a robiłeś update pada ? jak u Ciebie wygląda sytuacja jak podepniesz przez kabel w akcesoriach xbox widzi Ci ?
Update pada zrobiony.
Po podłączeniu przez kabel pad jest normalnie widoczny przez aplikacje akcesoria xbox - można tam zrobić update i program widzi że są podłączone słuchawki pod pada i wszsytko gra.

Tylko jedno mnie zastanawia, że słuchawki działają tylko wtedy gdy pad jest podłączony kablem z laptopem. Gdy pad działa bezprzewodowo z laptotem to słuchawki już nie działają.
 

Diabel200

Świeżak
Świeżak
@jejek używałeś zwykłego kabla USB ? czy kupiłeś pada z kablem ? Jeśli zwykły możesz spr czy podłączając np poprzez kabel od tel również Ci go wykryje ?
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jejek używałeś zwykłego kabla USB ? czy kupiłeś pada z kablem ? Jeśli zwykły możesz spr czy podłączając np poprzez kabel od tel również Ci go wykryje ?
Mam zwykły kabel od telefonu
 

Do góry Bottom