Pad xbox one

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Zupełnie nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc wylądował tutaj. Otóż mam pytanie. Po podłączeniu do PC pada i zainstalowaniu sterowników, w jaki sposób mogę sprawdzić jego działanie? Przetestować czy na trigerach działają wibracje, czy w ogóle są wibracje itp.?
 

portek

Użytkownik
Użytkownik
Jak podłączysz pada do kompa to zacznie ci wibrować,czyli ready oczywiście sterowniki muszą być
 

mati27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pozwolę sobie nie zakładać nowego tematu a zadać pytanie już w tym istniejącym. Czy da się padem z xone połączyć bezprzewodowo z pc? Wiem że po kablu się da ale to nie dla mnie, mija się z celem, tv za ścianą obok. Przy x360 nie było problemu bo wystarczyło dokupić odbiornik, jak owa sytuacja przedstawia się w przypadku pada z one?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ten sam problem i nie dałem za wygraną dzwoniłem do MS USA i oczekiwałem odpowiedzi, a oni przekierowywali mnie z departamentu do departamentu... Xbox, Xbox live, Win live (tu był tylko komunikat, że już nie istnieje .)..... aż po 2:30 wydzwaniania (przez skype to i tak było free) zadzwoniłem do Xbox Canada i pierwszy konsultant powiedział, że nie można półki co, że nie dostali info czy te pady są na radio, bt czy wifi ale mogę podac maila i dostanę info jak tylko coś sie zmieni w tej sprawie :D

Jak ktoś bedzie miał problem z windą lub xboxem to niech nie traci czasu na MS USA tylko odrazu dzwoni do Kanady :D, a juz na pewno nie do PL bo od nich to się nic nie dowie.
 

Do góry Bottom