Pad z xbox360 pod PC

pineko

Świeżak
Świeżak
Pada mam kupionego z adapterem( wireless). Działa normalnie w grach które wspierają tego konkretnie pada(np. Race Driver: GRID). Ale co zrobić aby ten pad działał w dowolnej grze? Np. Trine?
Ponieważ tam w ogóle nie widzi tego pada.
 

Franke777

Użytkownik
Użytkownik
też miałem ten problem. ;] no niestety trzeba znaleźć jakiegoś moda do danej gry żeby chodziła pod pada
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
niektore gry nie są przystosowane do pada.
 

BRuMie

Użytkownik
Użytkownik
Pada mam kupionego z adapterem( wireless). Działa normalnie w grach które wspierają tego konkretnie pada(np. Race Driver: GRID). Ale co zrobić aby ten pad działał w dowolnej grze? Np. Trine?
Ponieważ tam w ogóle nie widzi tego pada.
Grałem w Trine na padzie, wystarczy w opcjach sterowania zmienić kontroler na pad, czy jakoś tak... : )
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
był kiedyś taki program co podmieniał klawisze w grach ale nie pamiętam nazwy
 

ModWorld

Użytkownik
Użytkownik
Pad od Xbox'a powinien działać jak zwykły pad. Grałem w Star Wars BattleFront i Resident Evil 4 na PC normalnie. Trzeba go dobrze ustawić w Panelu Windowsa lub w grze.

Pozdrawiam.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Jest parę programów w których możesz się pobawić w przypisywanie klawiszy do pada jeżeli ci bardzo zależy, tj. JoyToKey lub MotionJoy (chociaż ten program to chyba do PS3)
 

Kalita

Banned
Kiedyś u kolegi grałem w jakąś gre (na padzie od xboxa) co nie działał właśnie pad ale on przez jakiś program to zrobił .Jak przypomne nazwe to napisze.
 

kubisoft

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie wiem, że też są jakieś emulatory na pada x360... Mój kumpel tak grał w CS'a na kompie :D
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj sterowników XBCD

http://www.chillstream.yoyo.pl/

Na PCLab opisali je przy okazaji chillstream. Może dzięki nim Ci się uda odpalić.
 

pineko

Świeżak
Świeżak
Okazało się, że wystarczy włączyć pada przed włączeniem gry. Więc problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam że się wcinam w temat, ale mam pytanie związane z tematem.

Ja mam natomiast pada kablowego. Działa na wszystkich grach PC oprócz MW2. Czy grał ktoś w niego przez PC na padzie? Jest jakiś sposób żeby zadziałał?
 

Do góry Bottom