PAD

Cold

Świeżak
Świeżak
Witam.

Mam pytanko.

Powiedzcie mi co sie dzieje.Jak włączam Xboxa padem to nieraz jest tak ze xbox włączy się normalnie a na padzie wszystkie diody migaja i nic nim nie moge zrobic.Co jest??
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

musisz taki guziczek ")))" na konsoli przytzymac i odrazu potem na padzie ;] pozniej konsola powinna pamietac ;] ja tak zrobilem i caly czas pamieta pada ;)
 

Cold

Świeżak
Świeżak
Odp: PAD

Dzieki Wielkie
Pozdrawiam8) :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

dolacze sie do tematu mam problem.. gram gram a nagle zaczynaja sie swiecic diody na zmiane 13/ 24 i nie wiem o co chodzi.. a teraz ostatnio sie odłacza i na ekranie pisze zebym jeszcze raz podlaczyl. na bateriach ciagne lekko ponad20h a jak przycisne
ten okragly guzik do odpalania pada to pokazuje ze baterie maja jeszcze 2 kreski (polowa). OCB?
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

Jeśli podczas gry na padzie świecą Ci się na zmiane 1/4 2/3 to chyba znaczy, że baterie są już rozładowane i nie długo padną... Chyba mam racje z tego co zauważyłem u siebie :) Jak się myle prosze mnie poprawić :)
 

DonPedro

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

A jak sprawdzic ile jeszcze potrzymaja bateriie?
W którym miejscu masz te dwie kreski?
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

Naciskasz przycisk XboxGuide. Ten z logiem Xboxa po środku pada i na samej górze jest tam bateria z miernikiem :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

to ten miernik to kicha ;D 2 baterie na 4 to nie powinien byc problem, heh no nic nie wiem tylko po co wykonczylem te duracelki jak mam akumulatorki w domu ??? ??? :p
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

tak ten miernik baterii jest zalosny a jak ci migaja te diody to pograj caz sie wyczerpia calkowicie i co chwile bedzie wyskakiwac to info zebys wlaczyl jeszcze raz ;). zwykle baterie wytrzymoja okolo tygodnia codziennie po 1 h albo troche wiecej grania. :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

hehe nieno u mnie moglo byc~30h jak sie potem zastanowilem nad tym :D no coz xpudlo mnie wciagnelo
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

Wyłączcie sobie wibracje w opcjach to będziecie mogli grać dużo dużo dłużej ja tak mam i nawet nie zauważam w grach że są wyłączone.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

Ten miernmik dobrze sie sprawdz przy play&charge kit, a takze wiekszosci akumulatorkow.

Jwednak poniewaz pojemnosci sa roooozne to nie zawsze dobrze wykrywa.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PAD

Raikoh napisał:
Ten miernmik dobrze sie sprawdz przy play&charge kit, a takze wiekszosci akumulatorkow.

Jwednak poniewaz pojemnosci sa roooozne to nie zawsze dobrze wykrywa.
ja teraz jade na akumulatorach i znow nie wykrywa okey ;D mi to tak leci bo jak sie wyladuje to podlaczam i za jakas~1h znow mam akumulatorki gotowe do uzycia. (akumulatorki o pojemnosci 2300mAh)
 

Do góry Bottom