Pad

Morozow

Świeżak
Świeżak
Panie, panowie - kolejny problem.
Zdechł mi pad. Może nie kompletnie.
Diody się świecą, niby jest wszystko tak jak być powinno. Bydle nie może się zsynchronizować z konsolą.
Nie jestem tępakiem, który nie potrafi znaleźć odpowiedniego przycisku na padzie i konsoli po to by się połączyć. Robię wszystko jak należy, żadnych reakcji.
Wywalić/sprzedać jakiemuś idiocie na alledrogo czy da się coś z nim zrobić?

Da się może jeszcze wysępić od Microshitu nowego pada? Konsola przerobiona, ale nie banowana. Gwarancja już dawno niestety się skończyłą.
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej sprawdzic pada u znajomego. Moze pad jest sprawny tylko padl modul rf w konsoli. Jak masz drugiego pada to sprobuj sie nim zsynchronizowac z konsola.
 

Morozow

Świeżak
Świeżak
Drugi pad działa. Wykrywa go przy samym włączeniu konsoli.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
W takim razie sprawdź u kogoś znajomego.....
albo jak u niego będziesz, szybko podmień pada i ciesz się nowym, działającym! :D
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
A wyciagnij baterie, wloz je ponownie i sprobuj ponownie zsynchronizowac z konsola (tego dzialajacego).
 

Morozow

Świeżak
Świeżak
Z bateriami już próbowałem. Działa jak należy.
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie ja wymiekam. Brak mi juz pomyslow.
 

Morozow

Świeżak
Świeżak
Hmmm... A jakby tak kupić do bydlaka akumulator i podłączyć kablem do konsoli? Powinno zadziałać czy odpuścić sobie tę zabawę i opchnąć jakiemuś nieświadomemu na tablica.pl (allegro nie ruszę, bo jeszcze mnie ścigać zaczną za sprzedaż towaru niezgodnego z opisem ;>).
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Trudno powiedziec, gdzy nie chce Cie narazac na koszta. Mozna sprobowac. Jak nie wyjdzie to zawsze istnieje mozliwosc odsprzedania zestawu. Odnosnie tablicy to pomysl ma jedna wade. Gorzej, jak ktos bedzie chcial odebrac osobiscie ;)
 

Do góry Bottom