Pady do Xbox 360

krystom22

Użytkownik
Użytkownik
Hejka Wszystkim !

Mam pytanie. Jestem zapalonym graczem Mortal Kombat. Lubię grać w bijatyki dlatego do tego celu zamiast podstawowego pada Xboxsa wpierw zakupiłem silver pada z poprawionym dpadem. Niestety się nie sprawdził. Postanowiłem więc kupić Fight Pada od MadCatz'u i mam problem między innymi z krzyżykiem. Czy ktoś ma/miał może takiego pada w swoim ręku i może mi powiedzieć czy to normalne że tak krzyżyk jedzie na prawo ? Ma się takie uczucie jakby krzyżyk na prawo opadał/ był opadnięty ?

Z kolei zastanawiam się nad Zakupem kolejnego Pada od Razera Tournament Edition ale oglądając recenzje piszą o krzyżyku że niby nie nadaję się do bijatyk bo sztywny - z kolei taki sam krzyżyk jest w padzie od PS3 a ludzie śmigają na takim. Co o tym wszystkim sądzicie ?

Liczę na liczne komentarze. Pozdrawiam :)
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
To zależy jak to woli ja wole standardowego Pada bezprzewodowego od XBOX360 a nie jakieś "Razera Tournament Edition" na takich padach niewygodnie mi się gra, ale to zależy jak to woli, mój kolega bardzo sobie chwali "Razera Tournament Edition". Najlepiej by było jakbyś miał okazje na nim zagrać byś wiedział czy gra ci się na nim dobrze czy źle.
 

krystom22

Użytkownik
Użytkownik
I tu jest problem, bo nie mam nikogo ze znajomych, kto posiada pada Razera żeby przetestować go w mortal kombat mój Fight Pada był świetny, lecz jestem na 80% pewny, że popsuł się w nim dpad – krzyżyk. Twój kolega jest wstanie się wypowiedzieć na temat dpada w Razera, jeśli chodzi o granie na nim w mortal kombat ? Jeśli możecie napiszcie, jakich kontrolerów używacie do grania w mortal kombat będzie to dla mnie przydatna informacja są arcadesticki, ale do mortala używa się dpada a nie gałek jak do Street Fightera czy Teekena kupiłbym hitboxa, ale niestety dostępny tylko na PC i PS3
 

Veteran

Banned
Ja tak samo jestem zwolennikiem zwykłego pada (to sobie poczytaj) Razer Onza Tournament Edition - test - gram.pl
 

krystom22

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za test jak dla mnie okazał się przydatny w komentarzach był też filmik z recenzją i jak z artykułu i filmu wychodzi na to, że pad nie jest dobry do bijatyk dpad ma zbyt duży skok a ja potrzebuje dobrego dpada do mortala. Oryginalny pad od xboxa jest pod tym względem do kitu dpad jest skopany po całości, przez co nie można uzyskać dobrej precyzji ruchów. Może trafi się ktoś, kto gra w mortal kombat i zaproponuje jakieś dobre rozwiązanie.
 

Do góry Bottom