Pady Microsoft

damakm

Świeżak
Świeżak
Witam. Chciałem kupić 2 pady do użytkowania ich pod komputerem, a często poleca się pady do XBOXA 360, które nie są drogie na allegro. Chciałem się zapytać więc czy odbiornik do komputera wykrywa więcej niż jeden kontroler, a drugie pytanie : co wybrać akumulatorki czy stacja dokująca typu
Akumulatory plus stacja Dokująca dla Pad XBox 360 (4353716252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
co do stacji a akumulatorków polecam akumulatorki z prostej przyczyny możesz grać i lądować jednocześnie
co do odbiornika to nie wiem nie podłączałem
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Do odbiornika możesz podłączyć jednocześnie 4 pady, jak do konsoli x360 :)
Lepiej kupić baterie akumulatorki + ładowarke

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jak już jest ten temat, to się podłącze. Trzeba mieć jakiś specjalny odbiornik, żeby podłączyć poda pod PC ale od XO?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Aku i tylko aku.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak już jest ten temat, to się podłącze. Trzeba mieć jakiś specjalny odbiornik, żeby podłączyć poda pod PC ale od XO?
Na razie można podłączyć pada od XO do PC, tylko poprzez kabel USB i wgrane odpowiednie sterowniki.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Na razie można podłączyć pada od XO do PC, tylko poprzez kabel USB i wgrane odpowiednie sterowniki.
Po ile taki kabel i gdzie można go kupić?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Pad od X One, ma z tyłu wyjście micro-USB, wystarczy taki kabelek.



Stery można ściągnąć stąd: Xbox Live's Major Nelson Âť PC Drivers for the Xbox One Controller Now Available :

Choć nie wiem czy czasem nie ma już sterowników w usłudze Windows Update ;)
 

cyryl19955

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam akumulatory z prostej przyczyny, taki zwykły paluszek będziesz mógł wykorzystać do czegoś jeszcze np pilota czy aparatu. Jeżeli idzie o firmę to Sanyo eneloop całkiem nieźle się sprawują i cena dość przystępna ;)
 

Do góry Bottom