pamięć xboxa360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

skolp111

Świeżak
Świeżak
mam x360 arcade z wbudowaną pamięcią tylko, że jest niby 450mb z czego połowa jest zarezerwowana dla systemu tak ma być? I jeszcze chciałem się dowiedzieć jak mam wyczyścić tą pamięć (czy mogę użyć opcji sformatuj, wyczyść pamięć podręczną systemu, usuń aktualizację systemu aha jeszcze jest avatar system data) pytam dlatego bo xbox jest nowy i od razu przerobiony (takiego kupiłem) i gość chyba po przeróbce testował bo jest założony profil i zapisane 2 najnowsze gry które były uruchamiane, a ja chcę to wszystko wyczyścić i zacząć grać.
PS. Tylko, żeby nie usunąć czegoś za dużo bo do netu się nie mogę podłączyć i nie chcę ani próbować :D
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
To xbox ma wbudowana pamiec? :DD
 

skolp111

Świeżak
Świeżak
To xbox ma wbudowana pamiec? :DD
chyba jest wbudowana bo nie mam nic w tych slotach z przodu :DD
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To xbox ma wbudowana pamiec? :DD
Radzę poczytać to byś wiedział!

Xbox Arcade Jasper ma wbudowaną pamięć: 256mb lub 512mb w zależności od daty produkcji

Co do zajętej pamięci: pliki systemowe + NXE + nowe dashboardy tyle zajmują
 

skolp111

Świeżak
Świeżak
Radzę poczytać to byś wiedział!

Co do zajętej pamięci: pliki systemowe + NXE + nowe dashboardy tyle zajmują
A powiedz mi co w takim razie mam tam wyczyścić, żeby móc już grać bo potem nie chce nic kasować jak będą moje save ale również szkoda mi zajętej pamięci na jakieś niepotrzebne śmieci, czy twoim zdaniem te 230MB mi wystarczy na granie czy warto dokupić pamięć? A czy jest potrzeba aktualizowania offline tych dashbordów i nxe, ewentualnie jaka jest najnowsza wersja i gdzie u mnie to będzie pisać (domyślam się, że to może być ten długi ślaczek w opcjach systemu na dole :D)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
1. wg mnie na savy wystarczy 230mb
2. aktualizacja dashboardów jest konieczna do nowych gier - jednak można to zrobić offline
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
230MB wystarczy na save.

jak już chcesz inwestować w konsolę to zacznij od zakupu dysku twardego min 60GB.
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
ja bym ci radził kupić dysk. Mozesz wtedy instalować gry przez co lasera nie będziesz zużywał no i masz pełny luz.
Ps. nie raz moze nie wystarczyc do seve bo np. takie gry jak Halo 3 czy forza dużo zajmuja(nawet do 50 mb)
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
ale za to inne pareset kilo. ja poczatkowo mialem 256MB i starczalo.

Wiadomo, że co jakiś czas porządki trzeba robić. Jak nie będziesz sprątał to i dysk 120GB szybko ci sie skończy (przy założeniu, że będziesz instalował każdą grę na dysk) :)
 

skolp111

Świeżak
Świeżak
ogólnie dużo grał nie będę patrz. "więcej jestem w robocie niż w domu :D" czyli to co mam mi w zupełności wystarczy powiedzcie mi jeszcze tylko jak mam wyczyścić tą pamięć bo chcę już grać (chodzi o te opcje co pisałem w pierwszym poście)
Za odpowiedzi dzięki
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
no tak ale chyba nie grasz na raz w 15 gier???? a poza tym teraz jakoś często wychodzą updaty więc na nie tez musisz mieć miejsce.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
UpDate często nadpisują stare pliki i nie jest tak że to ciągnie się bez końca, a każdy następny UpDate zajmuje kolejne 250mb i tak ciągle i ciągle...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom