Pan xbox zniszczył płyte

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak zacząć to zaczne od początku: Ściągnąłem sobie Orange Box. Wypaliłem jak zawsze na płytce Verbatima z najniższą prędkością (zaznaczone 1x, ale nagrywa zawsze ok 3.5x), wkładam płyte i odpalam Team Fortress 2. Gram z 15s wyłączam i chce obczaić PORTALa. Uruchamiam go, loadinguje, loadinguje, ale moją uwagę zwrócił dziwny dźwięk jaki dochodził z xa. Na początku myślałem że mysz jakaś coś skrobie gdzieś, a później patrze a to w xie. Próbuje wrócić do dasha, ale złapał zwieche. No to cóż, wyłączam xa, włączam, wyjmuje płyte, patrze, a tu w odległości ok. 1 cm od krawędzi płyty RÓW (trudno to nazwać rysą) w kształcie okręgu. Myślałem że mnie **** strzeli. Wkładam próbuje odpalić Half Life'y ale nie idą i zwieszają konsole. Nie wiem czmu chodzi tylko TF, a pozostałe gry ani rusz. Z innymi grami wszystko oki. Może spróbować nagrać jeszcze raz? Może mój x nie lubi tej gry? Miejcie na uwadze, że została mi ostatnia płyta i nie chciałbym jej zmarnować :'(
Pozdrowionka
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

A jaki masz napęd?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
A jaki masz napęd?
Hitachi (nie wykluczone że v79, ale raczej nie)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

Być może krzywo włożyłeś płytę i jak złapał ją silniczek to porysowało, sam na początku panikowałem bo myślałem że X mi rysuje płyty a tu się okazało że mój kochany braciszek jak wkładał płytę to krzywo i rysowało jak H**!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
Być może krzywo włożyłeś płytę i jak złapał ją silniczek to porysowało, sam na początku panikowałem bo myślałem że X mi rysuje płyty a tu się okazało że mój kochany braciszek jak wkładał płytę to krzywo i rysowało jak H**!
Wydaje mi się że włożyłem dobrze. Przecież grałem roche w TF2 (który jako jedyny działa), dopiero przy portalu sie zawiesiło. Poza tym za każdym razem dzieje się tak samo jak chce wejśc w jakąś inną grę niż TF2
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

A przypadkiem X'a nie ruszałeś?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
A przypadkiem X'a nie ruszałeś?
Nie

A zaraz, a jak twój brat włożył płyte krzywo to też miałeś jeden rów 1cm od krawędzi?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

No to została tylko jedno wyjście, po prostu panu Xboxowi się nudziło i po prostu zrysował płytkę z nudów :p Być może jednorazowy od pał X'a :p
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
No to została tylko jedno wyjście, po prostu panu Xboxowi się nudziło i po prostu zrysował płytkę z nudów :p Być może jednorazowy od pał X'a :p
To jak uważasz, nagrywać jeszcze raz?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

Spróbuj, być może ta płyta też mogła być źle wyważona i uderzyła krawędzią podczas odczytu.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

Majcher_NR napisał:
Na początku myślałem że mysz jakaś coś skrobie gdzieś, a później patrze a to w xie.
Ja jednak posądzałbym wspomniana mysz o udział w tym niecnym procederze... :)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
Spróbuj, być może ta płyta też mogła być źle wyważona i uderzyła krawędzią podczas odczytu.
Ale tak uderzyła, że równiutki okręg powstał 1cm od krawędzi? Cała płyta bez rysy, tylko ten jeden rów powstał.
misiek8 napisał:
Majcher_NR napisał:
Na początku myślałem że mysz jakaś coś skrobie gdzieś, a później patrze a to w xie.
Ja jednak posądzałbym wspomniana mysz o udział w tym niecnym procederze... :)
heh, nie ma myszy u mnie ;D Ale u babci w wakacje zeżarły mi kompa :D Stąd teraz pykam na xie
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

Kto wie być może taki fart i tak akurat zrysowało.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
Kto wie być może taki fart i tak akurat zrysowało.
Wątpie :-\
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

Jak jest źle wyważona płyta to może ją nawet rozwalić w napędzie, ja miałem kiedyś taki przypadek urwało 30% płyty rozwaliło laser i nowy napęd musiałem do PC kupić, tak że wszystko jest możliwe :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pan xbox zniszczył płyte

przeo_91 napisał:
Jak jest źle wyważona płyta to może ją nawet rozwalić w napędzie, ja miałem kiedyś taki przypadek urwało 30% płyty rozwaliło laser i nowy napęd musiałem do PC kupić, tak że wszystko jest możliwe :D
No właśnie, rozjebało płyte, a nie zrobio rów w kształcie idealnego okręgu

Oki już wyjaśnione. Wina, źle nagranej płyty. Nagrałem to nagrywarką kolegi i wszystko śmiga oki.

Edit//przeo_91, post pod postem!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom