Paranoja czy co ?? za co ostrzeżenie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam to jest jakaś paranoja za ten tekst dostać ostrzeżenie za cytuję "Nie zna podstawowych zasad ortografii"

no tak wiem że interpunkcja to u mnie leży no i trafił mi się 1 błąd ortograficzny bo zamiast nie dorozwinientym powinno być niedorozwiniętym ale to powód do ostrzeżenia ?? po pijaku mi go Jechu dał czy jaki grzyb ?? ludzie na forum piszą czasem 100 razy gorzej a nie dostają nic.

tekst

co tak cyrkujecie w porównaniu do robotów które są już od paru lat stworzone to kinect jest po prostu nie dorozwinientym dzieciakiem bo tamte roboty rozpoznają to wszystko co kinect od paru ładnych lat jest nawet jeden co myśli jak 6 letnie dziecko ale nie pamiętam jego nazwy jedyna zmiana w kinect jest ta że nie kosztuje kilku dziesięciu miliardów dolarów i nie pracował nad nim cały sztab specjalistów od robotyki przez kilka naście lat , ale dobrze że nauczą kinect co to siedzenie swoją drogą ciekawe ile płacą za zaznaczanie postacie na tych zdjęciach trzeba się zainteresować .
 

Mulencja

Użytkownik
Użytkownik
No *****, ja widze idiotów piszących coś w stylu 'puźniej, ktury, jusz' i nie ma ****a zeby zwrócić uwagę... paranoja rzeczywiście. (Btw moderacja przekleństw mnie dobija, bardziej kreatywnie byloby w*******ić błedy ortograficzne w gwiazdki)
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Hehe bo na tym forum się nie pisze tylko ściąga gry hehe. Dla jecha ode*****o hehe
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Interpunkcja też leży, niemniej warna moim zdaniem nie powinno być.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie też nie powinno go być.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
daj sobie spokoj, juz bylo miliard tematow i na upartego ci udowodnia ze maja racje (moderatorzy). to jest tak jak z przekroczeniem predkosci o 2km/h. teorytycznie moga cie zatrzymac i dac mandat ale w praktyce to bez sensu. tak samo z twoim postem...
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
o jakim warnie mówisz ?? bo ja nie widzę na twoim koncie żadnego warna za to.

dostałeś jedynie ostrzeżenie, żółtą kartkę, a ich możesz mieć nieskończoną ilość.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
a warn to nie przypadkiem ostrzezenie?!
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
z angielskiego to to samo :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie pisałem że dostałem warna tylko ostrzeżenie nie wiem dlaczego kj5 napisał warn
fajnie że mogę mieć nieskończona ilość ale teraz jest ostrzeżenie za nic a potem będzie ban za nic .
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
WARN -czerwona kartka ,10pkt-BAN
Ostrzeżenie/przestroga -żółta kartka,nieskończona ilość

zółta kartka to głownie informacja dla innych moderatorów, gdy ja widzę "niezgodny" post, to najpierw sprawdzam czy dany user nie złamał tego pkt regulaminu wcześniej, jeżeli tak, to się nie waham i daje "warna"/czerwona kartka

oczywiście WARN to po polsku ostrzeżenie
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No fajnie no to teraz jest zapisane że niby za ortografie mam ostrzeżenie kiedyś naprawdę złamię ten punkt albo znów mi Jechu da za nic ostrzeżenie i poleci warn , gdyby jeszcze jakoś na forum dało się odrobić warny / ostrzeżenia to ok ale nie da się .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Żółta kartka to zwykłe upomnienie.
Upomniałem Cię bo nie sposób przeczytać normalnie Twojego postu.
Widzę, że trzeba sobie darować żółte kartki bo tak samo je traktujecie.
Warny same wygasają.
 

krychu

Aka Rostu
V.I.P
XBOX MANIAK
Game Master
Sprawę wyjaśnię w ciągu najbliższych kilku godzin.


EDIT

Po PW od moderatora JECHU uważam, że słusznie zostało nadane ostrzeżenie.
Otóż jest brak znaków interpunkcyjnych w poście co utrudnia czytanie. A, że kara za nieznajomość ortografii łączy się z interpunkcją, kara zostaje.

Pozdrawiam
 

Grzyb^

Użytkownik
Użytkownik
[...]czy jaki grzyb ??[...]
Mógłbyś nie wyzywać osób trzecich ?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś nie wyzywać osób trzecich ?
Dobre : )
A, że kara za nieznajomość ortografii łączy się z interpunkcją, kara zostaje.

Pozdrawiam
Ktoś uparty mógłby kłócić się, że w regulaminie nie jest ujęte iż kara za ortografię łączy się z interpunkcją ( bo cóż to w ogóle za wianki ? ; ) )
Ktoś, kto nie wie że zasady interpunkcji to nic innego jak ortografia.
Chyba jakoś niefortunnie ci to wyszło : )
Pozdrawiam
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
krychu 3/4 forum nie używa interpunkcji i nie wiem w jak sposób przeszkadza to w czytaniu ale dobra niech wam będzie
 

krychu

Aka Rostu
V.I.P
XBOX MANIAK
Game Master
Tak, dobrze. Będziemy z takimi osobami walczyć przez upominanie a potem kary jeśli nie będą chciały się do tego zastosować.
Ale używając znaków interpunkcyjnych ułatwiasz czytanie innym użytkownikom.


Temat zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom