Parę łatwych pytań

oNe

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak sformatuje pendrive na system plików FAT32 to będę mógł sobie z tym dashem zrobić z niego dysk twardy ? .
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście jak chcesz żebym ci to wytłumaczył pisz na PW dam ci gg będzie szybciej. Formatujesz pena na fat32 wrzucasz plik $systemupdate i już jak będziesz miał wątpliwości pisz na dam ci gg
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
Tyle że ja nie mam karty pamięci, nie mam również dasha (mam jakiś stary) który nie obsługuje pendrive, więc czy jak podłącze pen drive i włożę płytę z dashem (najnowszym) to xbox wykryje pendrive ? od razu jak się bedzie chciało zaaktualizować, zapisze sie to na pen drive czy musze najpierw mieć dasha z obsługą pen drive żeby wgrać aktualizacje na pen driva, bo nie wiem czy kupować kartę pamięci czy pen driva ;[ żeby nie było numerów kupie pena podłączę włoże płyte z dashem a tu nie zainstaluje bo nie wykryje żadnej pamięci...
 

kacper4601

Użytkownik
Użytkownik
1Bierzesz pendrive formatujesz na fat32 wrzuczasz plik z systemudate.

2Podłączasz pendrive do xbox360 , pyta sie xbox czy chcesz zainstalować daną aktualizacje i instalujesz.
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
czyli pendrive formatuje na FAT32, zgrywam na niego dasha, wkładam do xboxa, mam nowego dasha i pamięć z pendriva, dobrze rozumiem ?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Nie nie musisz mieć nowego dasha z obsługą specjalnie do tego jest folder $systemupdate xbox go widzi i się pyta czy aktualizować możesz wypalić na CD bądź DVD i zaktualizować xboxowi jest to obojętne na czym mu podasz aktualizację byle żeby była w folderze $systemupdate ten link który ci podałem jest ok i tam już jest folder o nazwie $systemupdate ( czasami trzeba zrobić ten folder albo zmienić nazwę ) więc tak jak ci napisałem zrób możesz na płycie CD za 80gr ( jak na razie nie masz pena )
PS : Tak pisz na PW jak coś bo bez sensu jest pisanie o jednym i tym samym na forum
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
daj mi gg cyborg.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Na PW już poszło ;)
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o nie zamykanie tematu, jak coś to jeszcze się cos tu spytam :p A po co robić nowe tematy.
 

tomekcom

Użytkownik
Użytkownik
tez przez pewien czas gralem bez dysku ale sie ani razu nie zagrzal
 

kacper4601

Użytkownik
Użytkownik
"tomekcom" to co napisałes chyba nie ma związku z tym pytaniem które kieruje założyciel tematu.
 

mosakowski

Świeżak
Świeżak
Ja gralem chwile bez dysku i gta IV mi sie tak zje@$# ze masakra. Gralem dokladnie 3 dni jak bylem w angli bo kupilem tam konsole bez dysku.
 

Kser

Banned
Juz po wszystkim ? bo chcialem sie zapytac jaki dash miales wczesniej moze idealny do j-taga ;p
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie przed chwilką dla picu zaktualizowałem dasha za pomocą telefonu i kabla USB. Jakoś mi się zapomniło że nie mam żadnej pamięci masowej, zaktualizowało się i wyskoczyła informacja że nie ma pamieci, kliknąłem nie i wyskoczył mi e71, zrestartowałem konsole i normalnie sie włączyło. mam teraz najnowszego dasha ale nie jest on w pełni zainstalowany , zaraz kupuje pen driva i mam pytanie, czy można ponownie zaktualizować tego samego dasha ? :)
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
@ up
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
@ up
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
odpowie mi ktoś czy da się wgrać ponownie tą samą aktualizacje ?
 

kacper4601

Użytkownik
Użytkownik
Tak da wrzuc plik z auktualizacją na pędraka i konsola spyta sie czy chcesz zainstalowac daną aktualizacje kliknij że tak i tyle.Nic trudnego , prostejak drut:)
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
Spoko, działa ;D mam już full dasha na x'ie :)
 

oNe

Użytkownik
Użytkownik
I kolejne pytanko.
Czy dysk 20GB wystarczy mi swobodnie do grania ? Mam już pendrive 4 GB (3,2 GB pokazuje na x'ie) jako kartę pamięci na save i takie tam. Teraz będę chciał sobie kupić parę gier. Ile będę mógł zainstalować gier na dysku 20 GB ? A może wcale nie kupować tylko grać z płytą.
Pomóżcie ;P
 

Do góry Bottom