Parę pytań dot. przeróbki i gier.

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Witam witam , niedługo chciałbym przerobić swoją elitke i mam parę pyt.
1.Jak jest najlepsza przeróbka? Chodzi mi o to żeby każda gra chodziła i można było w miarę bezpiecznie grać przez live . Czy jest to ixtreme 1,1LT?
2.Jako że nie mam zbyt dobrego neta , nie będę sam ściągał gier tylko kupował na giełdzie elektronicznej. Jako że tam handlują grami mam nadzieje że trafie na dobre egzemplarze. Ale co się stanie jak sprawdzę obraz abgx360 i będzie jakiś błąd to można to naprawić ? Czytałem temat o błędach abgx. Co się stanie jak trafie na jakąś lipną płytę i ją włoże do xboxa? A potem np zaloguje się do live
 

Litwin95

Banned
1. Tak.
2. Chodzi ci o oryginały? Błędy w abgx występują tylko w kopiach zapasowych. O Oryginały nie musisz się martwić. Będzie działać, oczywiście jeśli nie będzie strasznie porysowana....
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Litwin dzięki za odp na pierwsze pyt.
Drugie pytanie dotyczy kopii zapasowych.Da się grać bez ryzyka przez live jak używam gier z błędami?
 

Muntrill

Świeżak
Świeżak
Rozumiem, ze macie oryginały ze piszecie kopie zapasowe? Jezeli nie macie to macie Piraty. Ja juz sie powstrzymam od tego co to jest piractwo!
 

Alienlol

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie masz neta wystarczającego żeby ściągnąć nawet grę to nawet się nie bierz za XBL bo gra na lagach to tylko ci siwych włosów przysporzy :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
może niezbyt dobrze się wyraziłem , mam neta 1mb/s (download jakieś 180-200kb/s). Gier po prostu nie chce mi się ściągać , trwa to za długo . Wole jechać i kupić .
 

Najcok94

Użytkownik
Użytkownik
Wymoderowano - nie dało się tego czytać, za dużo błędów ort.!!! - Rowerser
 

szajba19

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie.Nie przerabiaj konsoli jak bedziesz kupowal oryginaly bo grając online bana nie dostaniesz a na przerobce napedu tak ;)
 

Virgilio

Użytkownik
Użytkownik
Litwin dzięki za odp na pierwsze pyt.
Drugie pytanie dotyczy kopii zapasowych.Da się grać bez ryzyka przez live jak używam gier z błędami?
Nie. Zawsze jest ryzyko bana czy to grasz na iXtreme 1.6 czy iXtreme 1.1.
Jezeli masz zamiar przeznaczac na pirackie gry te 10-20 zl to lepiej kupowac sobie uzywane orginalki i nie przerabiac. Mozesz byc pewny ze te gry kupione na bazarze od jakiegoś pryszczatego młodzieńca często nie będą chodzić, bo mu nie zależy na jakości tylko na ilości :)
 

RHCP.

Banned
Powiem wam tak :

Narazie opłaca perzerobic konsole ixtreme 1.1 LT bo jest niewykrywalne w live.

Lecz predzej czy pozniej znajda sposob na wykrycie LT i wtedy poypie sie kupa banów :)

Moze to nawet bedzie jutro ?

NIC NIE WIADOMO!

moj wniosek : NIE PRZERABIAJ KONSOLI NIGDY ! :D
 

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie masz neta wystarczającego żeby ściągnąć nawet grę to nawet się nie bierz za XBL bo gra na lagach to tylko ci siwych włosów przysporzy :)
512 kb/s spokojnie Ci wystarczy do gry mp ;)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki panowie, za pomoc . Da mi to trochę do myślenia szczególnie odp Virgilio. A co by było jeżeli miałbym dwa dyski jeden do grania offline (przerobiony) a drugi do live nie przerobiony. Zdało by to egzamin?
 

Virgilio

Użytkownik
Użytkownik
Nie ponieważ bana dostajesz na plyte glowna. Musiałbyś mieć 2 plyty glowne i 2 napedy (jedna plyta i jeden naped przerobione i jedna plyta i jeden naped nie przerobione).
BTW: bana dostaje sie na plyte glowna a ten ban blokuje dostep do dysku :)
 

RHCP.

Banned
Najlepiej 2 konole :D
 

bgszef

Banned
Jak nie chcesz przerabiac konsoli to bierz PS3. Wiadomo, ze glowny i najwiekszy atut xboxa to mozliwosc przerobienia na piraty,,,
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
BTW: bana dostaje sie na plyte glowna a ten ban blokuje dostep do dysku :)
Po wgraniu najnowszej aktualizacja DASHA dysk nie jest blokowany ;p
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki panowie, serdecznie chyba niestety/stety wybiliście mi z głowy przeróbkę. Wiem że jednym z autuów x'a jest właśnie przeróbka ale wtedy odpada bezpieczny live.. Ktoś wspomniał o możliwości kupowania tanio oryginalnych gier używanych . To troszkę mnie uspokoiło . Dzięki jeszcze raz temat myślę do zamknięcia
 

Do góry Bottom