Pare pytań dotyczące xboxa 360

misthell

Świeżak
Świeżak
1.witam mam zamiar kupić xboxa 360 ale niestety nie mam telewizora plazmowego i czy pod ten zwykly telewizor bede mogl podlaczyc xboxa360?? moj tv to Daievo jakos tak neoslim 29 cali
tak on wygląda
http://images39.fotosik.pl/263/2b16a844cc0701e8med.jpg

2. czy jak przerobie xboxa360 to bede mogl grac na piratach przez internet?? albo np jak będę mial niektóre orginalne gry a przerobionego xboxa360 to też będę mógł?? grać online?
 

Xayan

Użytkownik
Użytkownik
1. Tak, bo czemu niby nie? Wystarczy tylko odpowiednie wejśce, które posiada każdy telewizor.
2. Banują już za samo podłączenie przerobionej konsoli do Internetu, o grze nie ma mowy.
 

misthell

Świeżak
Świeżak
a ładnie będzie widać graficznie na moim tv i nie będzie żadnych problemow z teksturami np z napisami?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Oczywiście, że jest mowa. Można grać, ale trzeba liczyć się z możliwością zbanowania konsoli. Niektórzy grają miesiąc i dostają bana, niektórzy pół roku, rok i nic...

//A skąd mamy wiedzieć jakiej jakości obraz wyświetla twój telewizor? Ogólnie nie powinno być źle, z tym, że dla mnie nie ma sensu kupować konsoli do takiego sprzętu na dłuższą metę, więc jeśli nie masz w domu jakiegoś lcd, to proponuje w niedalekiej przyszłości nabyć.
 

Do góry Bottom