Parę pytań dotyczących pada :)

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
Witam jestem nowy na forum więc na wstępie się przedstawię, cześć!, skoro mam to już za sobą to przejdę do rzeczy :D Mam xboxa 360, ale nie gram na nim praktycznie od roku (zniechęca mnie płatna możliwość grania przez internet >__< ) oraz problemy z padami, mam 2 pady i w obydwu mam jakiś problem, w 1) podczas grania jak lekko ruszę ten "pojemnik na baterie (??)" (nwm jak to nazwać) to pad się wyłącza tak jakbym wyjął baterie, 2) czasem się włączy czasem wcale nie wiem za bardzo czy to jest wina tego koszyczka na baterie czy samego pada. Tak więc widziałem kiedyś akumulator z kablem (owy akumulator zastępuję ten pojemnik na baterie) i fakt że posiada kabel, skłania mnie do kupna go. Gdzie można takie cudo kupić i mniej/więcej za ile? Czy jakbym podpiął pada z tym akumulatorkiem z kablem do komputera to obejdzie się bez wirelessa i będzie można normalnie grać na komputerze tym padem (o to najbardziej mi chodzi, granie padem na komputerze i nie przerywanie pracy/zasilania pada)
Z góry dzięki wielkie i przepraszam za moją "dziwną" pisownie tego tematu.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
W koszyczku na baterie masz taki mały prostokącik napchaj tam pazłotka i będzie dobrze, przestanie rozłączać.
Żeby grać na PC musisz kupić odbiornik
http://allegro.pl/xbox360-nadajnik-odbiornik-pc-oryginal-podlacz-pad-i4075702397.html
 

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
czy po kupieniu czegoś takiego KABEL PLAY CHARGE ŁADOWARKA DO PADA XBOX360 1,8M (4069844450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie można grać nie martwiąc się o poziom naładowania baterii? skoro jest kabel to będzie można podpiąć to komputera bez tego wirelessa ?
i czy to BATERIA + ŁADOWANIE DO PADA XBOX 360 4800 mAh (4064576643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też będzie spełniać moje wymagania? (granie bez zmartwień o przerywanie (choć spróbuję ten patent z pazłotkiem) i normalne używanie pada w komputerze)
 
MUSISZ miec wirelessa zeby podlaczyc do pc!!!

Jesli Ci nie bedzie przeszkadzac ze masz pada przewodowego to mozesz kupic sam kabel i mozesz wtedy pozbyc sie koszyczka, bo pad bedzie dzialal. ;)

Jesli chodzi o rozlaczanie, to tam gdzie jest polaczebie koszyka i pada wloz sreberko i pyknie, ale mozesz zrobic zwarcie ;)

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3
 

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
Czyli niezależnie czy ma się pada bezprzewodowo czy z kablem, żeby grać na komputerze trzeba mieć wireless ?
 
Nie, ale jesli pada masz bezprzewodowego i podlaczysz kabel do ladowania to sam pomysl czy zadziala -.-

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3
 

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
BATERIA + ŁADOWANIE DO PADA XBOX 360 4800 mAh (4064576643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czyli np. to wystarczy żeby grać na komputerze, po wcześniejszym wpięciu kabla :D ?
 
"KABEL DO LADOWANIA PADA", czyli do czego jest? DO LADOWANIA! NIE POLACZYSZ SIE NIM Z PC

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3
 

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
Damnnnnnn... Czyli "co" z kablem muszę kupić żeby po prostu grać tym padem na komputerze -,- ... ?
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Do bezprzewodowego pada potrzebujesz Wireless adaptera.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Maciejowskyy

Użytkownik
Użytkownik
OSTATECZNE PYTANIE :D Czy po kupnie KX3 KABEL PLAY & CHARGE DO XBOX 360 1,8 M (4036813562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. / KABEL XBOX 360 PLAY & CHARGE 1,8M ŁADOWARKA (4053035812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie jakiś cień szansy że po zainstalowaniu jakiegoś emulatora/programu będę normalnie mógł grać na komputerze padem, dzięki temu można grać bez baterii wieć jeden problem i tak czy siak będę miał z głowy (przerywający pad, luźny koszyczek baterii) tak wiem wiem, czepiam się tak tego, bo mój kumpel ma pada do xboxa z przewodem i normalnie gra na kompie nim, więc idąc tą drogą jeśli jest kabel to można jakimś sposobem grać na komputerze. :)
 
NO CZLOWIEKU! Na kwasie jedziesz, czy co?
NIE DA SIE PRZEZ TO PODLACZYC DO KOMPA! tzn podlaczyc mozesz, ale tylko bedzie sie ladowac...

Pada przewodowego mozna do pc podlaczyc i tyle. Tak juz jest...

Uprzedze nastepne pytanie :

NIE, NIE MOZNA!



Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Po co cały czas pytasz się o to samo?! Odpowiedź już dostałeś na swoje pytanie...
 

Do góry Bottom