parenaście pytań odpowiecie koledzy bardzo proszę

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
nie potrzebna ci nowa nagrywarka jak grasz offline
a błędy jak na razie wyskakują tylko w forza 4
 

Life92

Banned
aha ok a co z tą forza 4 bo mam ściągać, błędy wyskakują w niej też nawet na OFFINE graniu? czy tylko na online?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jednym wyskakuja drugim nie
 

Life92

Banned
a która wersja forzy 4 jest pewniejsza w sensie,że błąd mniej bedzie spotykany?
]

kolego !opeael2 takie pytanie tak jak inni mówią,że jak gram offine to nagrywarka nowa mi nie bedzie potrzebna bo na offine obraz wypala się w 100 dobrze a na online ino 97%

to znaczy na offine jak się włączy to jest tak jak by bylo nagrane nową nagrywarką z nowym fw tak? a na online jest tak jak na online ze do tego potrzeba nagrywarki by obraz na online był 100%?

a na offine bez nagrywarki bedzie 100%?
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
najpewniejsza wersja complexa z tego co mi sie wydaje
i z twoich postów wnioskuje że dalej nie zrozumiałes o co chodzi z tym nagrywaniem :/
nieważne czy grasz offline czy online obecnie nagrywa sie tylko niecałe 100% obrazu ale błąd moze wyskoczyc lub nie nie ma na to reguły, ale jak nie grasz online to nie dostaniesz bana. koniec kropka
 

Life92

Banned
no to czyli teraz z tego co napisałeś to nagrywarka będzie potrzebna bo nawet grajac na offine nie bedzie tych 100% obrazu gry tak?

i widac to w grze np ze brakuje tych 3% obrazu?

i ostatnie te błędy tylko w forza wyskakują? a jest juz jakas rada na nie jak nie to jak ludzie grają?
 

Life92

Banned
PROSZE o odpowiedz
 

Life92

Banned
odpowiecie panowie? proszę
 

Qrczak

Świeżak
Świeżak
nagrywasz gre, grasz na konsoli - wyskakuje blad, wyrzyca cie do dasha, uruchamiasz gre znowu i grasz dalej. (mowie o offline). Nowa nagrywarka pewnie bedzie ci potrzebna jak chcesz sie pozbyć tych bledow PODCZAS GRY ale to nie dlatego ze nie jest pelna... tylko to takie zabezpieczenie. Wiec o ile jestes w stanie to przetrwać to nie martwisz sie tym.
 

Do góry Bottom