Patche do gier na xboxa

soon44

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy są patche do gier takich jak np PES 11 itp z aktualnymi zmianami w składach itp i jak je można wgrać do konsoli żeby działały poprawnie ?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli posiadasz oryginalną grę i nie masz przeróbki to po podłączeniu do neta takie aktualizacje pobiorą się same.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Hm... Obawiam się że założycielowi tematu chodziło raczej o pache które zmieniają nazwy piłkarzy na oryginalne (bo jak wiadomo PES-y nie posiadają licencji by posiadać tego typu rzeczy), takich pachy nie da się wrzucić teoretycznie, a praktycznie zależy, jeśli struktura gry będzie bardzo podobna do tej z PC to istnieje taka szansa że gdzieś kiedyś pojawi się PES z wgranym już na sztywno Pachem.

To o czym wspominasz @Bansuj to pache usprawniające grę pod kontem znalezionych "Bagów".
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak w PESie, ale w Fifie aktualizacje składów też pobierają się automatycznie kiedy będziemy chcieli zagrać na necie.

Ale jednak jeśli chodziło o patche takie jak na PC, czyli wprowadzające prawdziwe zespoły i piłkarzy, to czegoś takiego nie ma.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem jak w PESie, ale w Fifie aktualizacje składów też pobierają się automatycznie kiedy będziemy chcieli zagrać na necie.

Ale jednak jeśli chodziło o patche takie jak na PC, czyli wprowadzające prawdziwe zespoły i piłkarzy, to czegoś takiego nie ma.


jesli chciales sobie nabic posta to gratuluje udalo ci sie, sa takie patche ale sa one przystosowane do mozliwosci konsoli, troche bawienia z wgrywaniem jest ale dzialaja, sam takie pobralem do pesa 2010 i dzialalo wszystko, do 2011 jeszcze nie ma zapewne poniewaz premiera dopiero byla, trzeba chwile poczekac az ktos takiego zrobi, jednak z wgrywaniem naprawde jest duzo roboty i wg mnie nie oplaca sie tego robic
 

soon44

Użytkownik
Użytkownik
barman_2000 własnie o to mi chodziło, czy wiesz może jak wygląda proces wgrania takiego pacha ? powiem szczerze ze jestem fanem PES'a a brak składów i orginalnych nazw troszke mi przeszkadza i własnie szukam rozwiązania o jakim wspomniałeś
 

micu11

Użytkownik
Użytkownik
Popieram przedmówce jest taka możliwość ale jest bardzo dużo bawienia sie i narazie i tak jeszcze nie ma takich patchy.Jeśli aż tak ci to przeszkadza pozostaje fifa 11 :D
 

kondi50

Użytkownik
Użytkownik
Gorzej na tej FIfie 11 nie wyjdziesz. Według mnie dużo lepsza od PESa.
 

Do góry Bottom