PC czy dobry

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wilku95

Użytkownik
Użytkownik
witam doradzilibyscie czy ten pc jest dobry i na ile starczy??? ale odp uzadnijcie ;)
DIABLO III FX6100 6x3,9/ 500GB/GT630 4GB DX11/ 8GB (2988927348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
albo jak macie jakies ciekawe oferty na allegro do 1500 to podajcie ;)
 

mlkgmk

Banned
Odp: PC czy dobry

za ta cene mozna zlozyc lepszy.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

wilku95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Mowilem zeby odp uzasadnic np podac co jest zlego w nim a nie zbedne nabijanie postow...

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Karta graficzna, pamieć RAM, dysk twardy, obudowa z zasilaczem, napęd - to wszystko to typowe budżetowe NO-NAME.

Wejdź na forum odpowiednie to Ci złożą coś z markowych części
 

noicojeszcze

Użytkownik
Użytkownik
Możesz wejść na forum pclab lub pcformat, dużo ludzi tam złożyło i zadowoleni wszyscy.
Z tymi ścierwami z allegro(mowa o tych komputerach oczywiście) daj sobie spokój. W tym nie podoba mi się przede wszystkim karta graficzna, na której to sobie można co najwyżej slajdy oglądać, a i 8 Gb pamięci RAM nie wiem po co komu na razie.
 

wilku95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Nie zapominaj o opisie ze jesli np battlefield 3 nie pojdzie mi na ultra moge reklamowac ze przedmiot nie zgodny z opisem .

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Mhm, na pewno na tym zestawie odpalisz najnowsze produkcje - i to na maksymalnych detalach... Zresztą, skoro jesteś taki hop-siup, to kupuj tego grata. Tylko nie rozumiem, po co w ogóle zakladasz tutaj odpowiedni temat?

W ogóle rozwala mnie już sam opis tego sprzętu. Ktoś tam się chyba za bardzo podniecił, zwlaszcza tym procesorem. Brzmi to trochę jak reklamówka nowego Action Mana skierowana do kilkuletnich dzieciaczków.

/Wysłane z telefonu/
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie zapominaj o opisie ze jesli np battlefield 3 nie pojdzie mi na ultra moge reklamowac ze przedmiot nie zgodny z opisem .

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

Ja widzę tylko opis, że odpala Diablo III na HIGH w rozdziałce 1650x1080 (takiej rozdzielczości nie ma :) Jest jak coś 1680x1050) . Oprócz tego jest tylko wspomniane że testowali BF3 ale nie napisali na jakich ustawieniach graficznych itp
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie zapominaj o opisie ze jesli np battlefield 3 nie pojdzie mi na ultra moge reklamowac ze przedmiot nie zgodny z opisem .

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
Na pewno Ci to uzna...

Tak jak koledzy wyżej podpowiadają. Wejdź na elektrodę czy pclab i tam poproś o złożenie skrzynki w kwocie jaką dysponujesz i tyle.
 

wochu24

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Witam wszystkich. Nie chce zakładać nowego tematu dlatego podłączę się :)
Chciałbym kupić tablet albo ultrabook z windows 8. Podoba mi się Acer iconia w 700 ale tam jest dysk 64 gb. To chyba trochę za mało nie? Chyba ze szło by podłączyć jakiś mały zew.? Pomóżcie proszę :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

mixerowns8

Użytkownik
Użytkownik
Gt 630, zwany allegro style :D

Łap filmik jak go obejrzysz to zobaczysz co ta karta potrafi mianowicie 20-30 klatek w bf3 na niskich na singleplayer to na multi 64 graczy z 10-15 :)

Test Super Wydajnej karty GT 630 2GB w grach - "Allegro Style" - wydajność GT 630 w Grach - YouTube
 

mafey

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Jak chcesz kupowac kompa to napewno nie allegro , chcesz zebym cos doradzil pisz n a gg 7031726. Kompy na allegro sa.smieszne, czasami skladaja je tak ze plyta glowna jest slaba , a procesor wymagajacy. Polecilbym ci zlozyc jakis zestaw sobie , szukac czesci i sprawdzac czy sa ze soba kompatybilne , oraz odrazu sobie wyceniac . Samemu moze cie troszke wiecej wyniesc ale bedziesz wiedzial co masz w srodku , a nie jakis gowniany szit z marketu . Pozdro ;)

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

wilku95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PC czy dobry

Temat do zamkniecia:) pc zlozony samemu;)

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom